• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Yöneticiler arıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasip

Admin

Sitemizin kocaman bir aile olması için günde biraz vakit ayırabilecek yöneticiler arıyoruz. Yönetici adaylarımız bu başlık altından veya özel mesajlar ile bizzat bana başvurabilirler. İyi akşamlar diliyorum.

uaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Uyeligimi siler misiniz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Admin
@uaslan hocam üyelik sözleşmesine göre silme işlemi yapamıyoruz. Ayrıca neden aramızdan ayrılmak istiyorsunuz yazabilirmisiniz merak ettim. Yeni üyemizsiniz dilerseniz sitemize erişmeyebilirsiniz. Saygılar sunuyorum iyi günler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: husooz

uaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Silme işlemi neden yapmiyorsunuz. Cok ilgisiz bir forum oldugunu gördüm. Fazla aktif değil kimse. Bir cevap bile vermiyor kullanicilar.Siteye erişmemeyi bende biliyorum fakat. Uyelik bilgilerimin kalmasini istemiyorum.

Hasip

Admin
Silme işlemi neden yapmiyorsunuz. Cok ilgisiz bir forum oldugunu gördüm. Fazla aktif değil kimse. Bir cevap bile vermiyor kullanicilar.Siteye erişmemeyi bende biliyorum fakat. Uyelik bilgilerimin kalmasini istemiyorum.

Hocam burası yeni bir site. Teknik destek bölümünde açılan konulara bakarsanız elimizden geldiğince yanıt vermeye çalıştığımızı görebilirsiniz. sizin tanışma konunuza malesef yanıt verememişim ancak diğer yönetici arkadaşımız yanıt vermiş. Hepimizin iyi kötü ilerleyen bir hayatı var tamamı sanaldan ibaret değil bu nedenle elimizden geldiğince siteye bakıyoruz. Hayatımıza site yön vermiyor bu nedenle tekrardan kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: husooz

emir_faruk

VIP Üye

Bu site benim sorularima cevap vermiyor.
Bu sitede her yeni gun yeni bir seyler olmak zorunda degil. Olmuyor da.
Site surekli akan bir arayuze sahip degil. Face e de hic benzemiyor.
Ilginc.. enteresan..
Insanlarin beklentileri cook farkli yahu.. sen ne kadar katki sagladin ki, tum sorularina cevap yazilsin istiyorsun.. ilginc.. hesabini silmek istiyormus. Ilgisizmis falan.. Ilginc geldi. Yonetici falan degilim ama cevap yazasim geldi.
Ben mesela ara ara bakiyorum bu siteye. Hosuma da gidiyor bu site. Tutup bu siteyi bu tarz elestireni de ilk kez gordum dogrusu.. cik kardesim siteye bir daha girme. Yplun acik olsun.

uaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadasim sana ne yonetici degilsen kendi isine bak. Benim yazdigimda face mace gibi seyler yok farkindaysan. Konuya maydonoz olmak icin yorum yazmışsın. Ayrıca ne kadar laubali bir üslubun var. Üstüne vazife değilse yazma o zaman.

Hasip

Admin
Rica ediyorum konu kirici olmasin. Bu nedenle basligi kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...