Neler Yeni
 • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Opel Astra, Opel İnsignia, Opel Corsa - Forum ve Destek Sayfaları

Opel Crossland X ve Grandland X 120. Yıl Özel Serisi, Özel Fiyatlarla

 • 74
 • 0
Günümüzde artık bütün araç markaları SUV araçlarıyla piyasada söz sahibi olmaya çalışıyorlar. Opel firmasıda özellikle 2016 yılından sonra SUV araçlarındaki ürün yelpazesini genişleterek 3 suv tarzı araç ile piyasada yer alıyor. Özellikle 2018 yılı itibariyle Opel Crossland X ve Opel Grandland X model araçlarıyla birçok yeniliği biz meraklılarla buluşturdu. Grandland Xiçin bayılmıyorum dersem yalan söylemiş olurum :)

120. Yıl için özel olarak tasarlanan Grandland X ve Crossland X Nisan ayına özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Granland X için;
Nisan ayına özel 14.300 TL’ye varan indirime ek;
60.000 TL’ye 20 ay, %1.14 faiz fırsatlarıyla.

Crossland X için;
Nisan ayına özel 13.500 TL’ye varan indirime ek;
2.000 TL takas indirimi ve;
60.000 TL’ye 20 ay, %1.14 faiz fırsatlarıyla.

Sloganlarıyla her yerde reklamları görmek mümkün. Keşke ülkemizde ÖTV ve KDV oranları bu kadar yüksek olmasa bizlerde beğendiğimiz araçlara kısa sürede sahip olabilsek :)

Bu arada unutmadan...

FlexRide ve Twinster Dört Teker Çekiş Testi Kazanan Insignia

 • 184
 • 0
Opelin 4 çeker geçmişine bakacak olursak, 12 beygir gücü ve 45 km / s'lik "baş döndürücü hız": Rüsselsheim otomobil üretiminin başlamasından sadece üç yıl sonra, 1902'de Opel "Tonneau" motorlu otomobilini yeni bir sürüş dinamiği çağını başlatmıştı. Otomobil dünyasının neye ihtiyacı vardı? Optimum sürüş için yenilikçi çözümler. O tarihler için Modern Tonneau gövdesiyle otomobilde başlayanlar, marka tarihinde Rekord A, Diplomat B, Kadett GT / E, Senatör ve Omega gibi efsanevi modellerle devam etti.

2114

Opelin yol tutuşunda sembol araçlarından birisi olan Calibra bu yıl 30. doğum gününü kutluyor. 1990'ın sonundan itibaren "aerodinamik dünya şampiyonu" olan Calibra bol miktarda çekiş, mükemmel frenleme dengesi ve güvenli yol tutuşu için dört tekerlekten çekiş sistemine sahipti.

2115

2008 yılında insignianın tanıtılması ile hayatımıza giren Flexride 11. yılına girdi. Ülkemizdeki fiyat politikalarından...

Cylone navi Bluetooth sorunu

 • 198
 • 3
Merhabalar yaklaşık 1 haftalık 2011 astra j araç sahibiyim. Lakin hala yabancıyım araca. Sizlere sormak istediğim bir kaç husus var.
Aracın üzerin de cylone navi takılı
1. Aracın vitesin arkasında bir adet usb girişi ve torpido da 2 tane kablo ile çekilmiş usb girişi var. Lakin girişlerin hiç biri flas belleği görmüyor. Okuma sesi geliyor ama görmüyor.
2. Telefonla bluetooth uzerınden bağlantı sağlayabiliyorum. Araç için de telefonla konuşabiliyorum. Lakin bluettoth uzerınden müzik dinleyemiyorum.
3. Ekranın ara yüzünü nasıl değiştirebilirim.

Bu 3 husus hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum. Herkese iyi formlar. :)

Yarım milyon liralık Opel! *Insignia GSI

 • 701
 • 0
Alman otomobil üreticisinin D segmenti oyuncusu olan Insignia'yı tanımayanınız yoktur ama şu anda yazısını okuduğunuz otomobil bildiğinizden biraz daha farklı. Insignia'nın standart versiyonuna göre daha hızlı, daha sportif ve daha teknolojik olan bu otomobil ayrıca inanılması güç bir etiket fiyatına sahip! Yarım milyon liralık fiyatı olan Insignia GSI ile kısa bir birliktelik yaşadım ve bunun detaylarını size bu yazıda anlatacağım...2004 yılında Vectra modelinin yerini alan Insignia ile ilk defa o dönemde tanışmıştık. İlk jenerasyonun tasarımında en çok dikkat çeken şeyler yumuşak hatlar olmuştu.Otomobille resmi olarak tanışmamız ise 2009 yılında oldu.


Sonrasında ise 2013 yılında yepyeni bir...

Yeni Opel Combo 2019 Uluslararası Yılın Ticari Aracı Ödülünü Kazandı

 • 631
 • 1

 • Marka adına ödülü Opel CEO’su Michael Lohscheller aldı
 • Ödülü kazanan marka aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 25 Avrupa ülkesinden 25 kişilik jürinin seçimi ile belirlendi
 • Opel bu ödülü daha önce 1999’da Astra Van ve 2002’de Vivaro ile almıştı

Yeni Opel Combo, hafif ticari araç sınfının en prestijli ödülü Uluslararası Yılın Hafif Ticari Aracı (IVOTY) ödülünü kazandı. Yeni Combo aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 25 ülkeden konusunda uzman gazeteci jüri üyesinden toplam 127 puan alırken en yakın rakibi Mercedes Sprinter 92 puanda kaldı. Üstün sürüş keyfi, yenilikçi destek sistemleri ve makul fiyatı yeni Combo’nun 1992 yılında verilmeye başlanan bu önemli ödüle layık görülmesinde rol oynayan unsurlar olarak öne çıktı. Groupe PSA bünyesinde geliştirilen model Opel marka kimliğinin tüm unsurlarını yansıtıyor. Opel 1992’de Astra Van ve 2002’de Vivaro’nun ardından bu ödülü üçüncü...

Opel GT X Experimental: Opel’in Gelecek Vizyonuna Cesur Bir Bakış

 • 530
 • 0

Opel, yeni konsept modeli ile markanın geleceğine yönelik ipuçlarını ortaya koydu. Opel GT X Experimental heyecan verici yeniliklere sahip, 4.06 metre uzunluğunda, beş kapılı, elektrikli bir kompakt SUV olarak tasarlandı.

Opel, gelecekte SUV modellerinin daha da fazla popüler hale gelmesi için çabalarını sürdürürken aynı zamanda SUV’ları daha da verimli hale getirmek için çalışacak. Bu doğrultuda GT X Experimental sadece 4.063 mm uzunluğunda ve tamamen hafif bir mimariye sahip. Benzer şekilde 17 inçlik jantları ile daha küçük bir ayak izine sahip. Küçük jantlar sürüşte konfor sağlarken tasarımı ile olduğundan daha büyük ve çarpıcı görünmeyi başarıyor.

Opel GT X Experimental Yüzünü Gösterdi

 • 582
 • 2

 • Net duruş: Opel’in Alman, ulaşılabilir ve heyecan verici karakterlerini taşıyor
 • Net istikamet: “Vizor” yeni nesil Opel modellerinin önden nasıl görüneceğinin göstergesi
 • Net zamanlama: Opel GT X Experimental 2018 içinde meraklıları ile buluşacak
 • Net açıklama: Opel CEO’su Michael Lohscheller marka kimliğinin PACE! Planının önemli bir unsuru olduğunu söylüyor
Groupe PSA bünyesinde birinci yılını dolduran Opel, GT X Experimental ile markanın ve gelecekte sunacağı modellerin ipuçlarını sergiliyor. Yeni konsept otomobilde Alman, erişilebilir ve heyecan verici değerleri daha önce hiç olmadığı kadar öne çıkıyor. Bu üç marka değeri bugün olduğu gibi gelecekte de Opel’in tüm çalışmalarını ve sunduğu modelleri şekillendirecek.

Opel Avrupa CEO’su Michael Lohscheller “Yaptığımız her çalışmada marka değerlerimizi birinci sıraya koymalıyız. Bu yaklaşımımız PACE! planımız için kilit...

Opel Astra K Sedan

 • 4,213
 • 11

Uzun zamandır opel meraklıları tarafından beklenen Opel Astra K Sedan versiyonu muhtemelen Holden markası ile aynı olacak, Holden Avusturalyada satışlara başladı. Biliyorsunuz Opel ile aynı üretim bandında yer alan Holden markası GM bünyesinde halen bulunuyor. Fransızlara satılan Opel bu kasa ile gelirmi bilemeyiz ancak tasarım şekline bakılırsa güçlü bir ihtimal gibi duruyor. Sizleri Opel Astra K Sedan fotoğraflarıyla başbaşa bırakıyorum. Astra K Sedan bu tasarımla gelirse sizce tutarmı ? Fikirleriniz nelerdir ?

Elektrikli Corsa Geliyor

 • 882
 • 2
Opel ülkemizin aksine Avrupa ülkelerinde geçtiğimiz yıl en çok satan aracı açıklamaya göre Corsa oldu. Geçtiğimiz yıl satılma vb durumları yaşayan köklü marka geçen yılın satış rakamlarınada güvenerek 2019 yılında kasasını yenileyeceği Corsa modelinin 2020 yılında elektrikli modelini piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Opel Ampera E ile boşalan elektrikli araç modellerine corsa ile geri dönüş yaşanacakmış. Hatta 2024 yılına kadar bütün araçların elektrikli ve hibrid modelleri piyasaya çıkacakmış.

Elektrikli araçlar piyasayı yavaş yavaş ele geçiyor gibi siz ne dersiniz :)
Üst