Nobel’li ’Türk’... Maskenin arkası

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
yahu cahilliğimdendir belkide ama bu nobel nedir yahu vallaha bilmiyorum zerre kadarda ilgilenmedim.
Hatta halı saha turnuvasında kazandığım teneke madalya kadar değeri yok gözümde, bilen anlatsın bana önemini almak neden bu kadar önemli alanın başı göğemi eriyo?

her sene baris, kimya, ekonomik bilimler, edebiyat, fizik ve tip olmak uzere 6 alanda verilen yuksek prestijli odul (!)

bu lümpen edebiyat dalında almış oldu bu yıl.

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ORDUdrift' Alıntı:
biz herseyde hata yapıyoruz şu borçlarımız yüzünden millete boyun eymek zorunda kalıyoruz bu nedir ya türkiye bi ayaklansa bizim karsımız da durabilevek bir devlet tanımıyorum ben el usaklıgı olmaktansa bunun için savasmayı tercih ederim

keskeler varya gokhan kardesım keskeee :mad:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Adım gibi eminim ki bu ş.....zin damarlarında ermeni kanı dolaşıyo !!!

MALCOLMX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nobel aslında bir adamın ismi, yanlış hatırlamıyorsam bu adam nitrogliserini mi dinamiti ne bulmuş ama kötü amaçlarla kullanılmaya başlayınca bu çok pişman olmuş ve bütün varlığını Nobel vakfı gibi bişey kurarak buraya vermiş ve Dünyada barışa yönelik büyük işler yapanlara bu ödül (ve para) verilmeye başlanmış... TAM BİLMİYORUM AMA BUNUN GİBİ BİRŞEYDİ SANIRSAM :)

izy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu adam türk değildir.damarlarında ermeni kanı dolaşıyordur.asil kandan eser kalmamış.bu bir tür oyundur.türkiyeyi içten yıkmaktan başka bir şey değil.türkiye yi öyle yada böyle bölmeye çalışıyorlar.

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
skyeye' Alıntı:
Alem bizden tırsıyo, biz alemden tırsıyoruz...A.B. ve A.B.D.için en kötü senaryo Türkiye'nin bir süper güç olup bölgedeki enerji kaynaklarını kontrolüne alması.Bunu yapacak potansiyel Türkiye'de var, hatta bu fırsatlar zaman zaman kapımıza kadar geldi, gelin görün ki bi biz bunun farkında değiliz.Bu ve benzeri oyalama taktiklerinin başlıca sebebi bu, hatta P.K.K. ve Asala da bu sebeple doğdu...A.B.'nin amacı da bizi kontrolümüze alabileceğimiz bölgelerden uzklaştırıp kendi güdümüne sokmak, sonra bizim üzerimizden buralara ulaşmak...Biraz karamsar bir tablo oldu ama benim düşüncelerim bu şekilde.Türkiye'nin gelişip büyümesi ve demokratikleşip halkın bilinçlenmesi maalesef ne iç ne de dış güçlerin hiç mi hiç işine gelmiyor...

+1907