Alarm

• Konuyu başlatan mdellal
  • Başlangıç tarihi
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ugurdeep' Alıntı:
dostum bana sorarsan cenmax yada space falan hikaye. eğer gerçekten sağlam bir alarm istiyorsan tarantula taktırcaksın. hazır cam kaldırma modüllü. diğer cihazlarda ekstra alıyorsun ama tarantulada kendi bünyesinde var. tahminen işçilik dahil 170ytl civarına çıkar. eğer bulamazsan ben sana yardımcı olurum.
Bu taktırmayı düşündüğüm alarmda da kendinden cam kaldırma modülü var arkadaşım.Tarantula dediğin markayı hiç duymadım;nerden bulabilirim ve extra özelliği var mı :confused:

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
mtnplus' Alıntı:
Kaskon yoksa taktır mutlaka .
Ama Aracında kasko varsa hiç uğraşma alarmla çalınırsa çalınır araba , sağlık olsun dersin , alarm taktırsan arabaya hırsız girse ne olacak . sesi duyacan müdahale etsen bu adamlar artık ne yanlız nede boş dolaşıyorlar , müdahale etmesen bu kez de zoruna gider adamın o yüzden yaptırma , illa yapılması gerekli olsa kasko şirketi yaptırsın alarmı ? :D

ha bide imobilayzır güvenmeyin ne mercedesleri be bmw leri ne audileri çalıyorlar.

Sizdeki gibi hareketli resimleri nasıl ekliyoruz? Her mesajda dosyadan mı yoksa bir kez seçmek yeterli mi?

allianz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cyclone alarm var benım bıldıgım ve benım kulalndıgım cam kaldırma modulu yok ama dedgın fıyat cok pahalı ustalık dahıl 50 ytl burda tavsıeyde ederım :)9

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İşçilik dahil 50 ytl ha :eek: modeli falan ne bunun ???