2004 1.3 CDTİ Opel CORSA C Motor Yapımı Yardımlarınızı Bekliyorum

Asakir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm ...

2004 Yılında bir arkadaşımdan 1.3 CDTİ 2004 Model Opel Corsa C Almıştım Aldığımda Araç 20.000 Km Gibi birşeydi . Yıllar geçti araçımı hala kullanıyorum 389.000 bin km oldu . Önceden ufak tefek sorunlar çıkarırdı . Şimdi araç eskisi gibi performans göstermiyor yakıt'da eskisinden daha çok yakmaya başladı motorun sesi traktör gibi çıkmaya başladı 120 130 bastığımda araç resmen bırak beni diye bağırıyor , boyasıda geldi . Yeni bir motor yapmak istiyorum ama maliyeti yüksek , fazla araba konusunda bilgim yok. rektefiye yaptır dedi. Sizce rektefiye yaptırsam aracım eskisi gibi atak olur mu yakıtı düşer mi ? eskisi gibi olur mu ? rektefiye kaç para tutar ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üç aşağı beş yukarı eskiye yakın olur. Ama dizel şimdi bu araçların komple motoru ne kadar yapılır? O konu da ne desem yalan olur. İlla bilen arkadaşlar vardır.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence satıp d kasa al

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
389.000 km masallah arabaya gercekten binmissiniz :) sandik motor ne kadar ki direk attirsaniz? Arkadasim ekmegini bayagi guzel yedigi transitine motor yaptirma zamani geldiginde sandik motor attirmisti hala ekmegini yiyor :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi