Neler yeni

2011 Astra J Yüksek Motor Sıcaklığı Uyarisi

Real

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2011
Iyi akşamlar 2011 astra j station wagon aracım var aracimda yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapandi hatasi aliyoruz ancak klima çalışmıyorken ve motor soğukkende bu hatayi veriyor çözüm nedir acaba bilgisi olan varmidir araç turbosu ariza verdi gaz yemiyordu ve aşırı ses vardı turbo söküldü revizyon yapildi bi problem yok ama bu hata turbo arızasından öncede vardi yüksek motor sıcaklığı nedeniyle klima kapandi hatasi araştırmalar yaptim ancak bu hatayla alakalk bi sonuca ulaşamadım.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz geçmiş olsun hocam. Bu sorun bariz şekilde sensörlerden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Sormak istediğim bu olaylar olurken hararet göstergesi ne durumda oluyor 90 da sabit mi ? 2. kademe fan açıyormu aracınız ?

Real

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2011
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz geçmiş olsun hocam. Bu sorun bariz şekilde sensörlerden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Sormak istediğim bu olaylar olurken hararet göstergesi ne durumda oluyor 90 da sabit mi ? 2. kademe fan açıyormu aracınız ?
Hararet göstergesi motor soğukken bile bu hata cikiyor fan calisip çalışmadığını konrtol etmedim

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Hocam kısa zamanda servise gitmenizde fayda var. Yazdıklarınıza göre sensörlerde bir sorun var gibi görünüyor.

Real

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Manuel
Model Yılı
2011
Hocam kısa zamanda servise gitmenizde fayda var. Yazdıklarınıza göre sensörlerde bir sorun var gibi görünüyor.
egr valfi arizası olarak bir kaç bilgiye ulaştım ondan yapabilir diyorlar egr valfi arizasında oluşan hatalara baktım bendekilerle uyuşuyor gibi servise danışıcam

hcb

Kayıtlı Kullanıcı
Vites
Otomatik
Model Yılı
2012
iyi bir ustaya gidip Termostat' ı değiştirin. sorun gidicektir. Kesin bilgi, 1 hafta uğraştılar çözemediler. bostancıda bi opelci yarım saatte halleti.

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)