Abiler yardım edin ne yapayim ?

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abiler.. Aracim vectra b. Fari actigimda yol bilgisayarinin ekrani gidiyor. Kap karanlik oluyor. Fari kapatinca ise cam gibi meydana cikiyor. Uzerindeki dugmeler calisiyor saati ileri geri alan tuslar onlar saglam. Fakat silecek kolundaki tuslar calismiyor. Ne yapmam lazim?

Birde saat ve tarih kendini sifirliyor. Sure tutmadim ama soyle anlatayim. Mesele bugun degistirdim. Aradan 10 gun gecti calistirdim arabayi baktim ki dogru calisiyor. Markete gittim stop ettim geri geldim kontagi bi aciyorum 01.01.1994 saat 00.00 oluyor. Bunu neden yapar kafayi yiyecem. Sanayiye gitmedim hic sizlerden fikir almak istedim sanayide kaziklanma ihtimalide var cunki. Var mi basina gelen veya nedenini bilen.. Bi yardimci olursaniz cok sevinirim.. :( :confused:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Elektrik aksamında kısa devre var aynı halt benim araç da var kafasına göre takılıyor uğraşmadım sanırım masraf olarak elli ile yüzarasında bir masraf çıkar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bunu orta düzeyde bir elektrikçi yapabilir mi peki?

Opel elektrik aksamı biraz işi bilen adam ister o yüzden herkese dokundurmamak gerek. Sonra baş yapalım derken göz çıkarırlar.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel elektrik aksamı biraz işi bilen adam ister o yüzden herkese dokundurmamak gerek. Sonra baş yapalım derken göz çıkarırlar.

Peki bu parçayı amatör olarak bizler sökemeyiz mi? Söksek ankarada felan ustaları varsa onlara göndersek de yapılsa? Ben Tokatta oturuyorum ve burada ki ustalara güvenmiyorum.