Acill..Astra CD 30 MP3 Player Kullanma kılavuzu

ssavtak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlar,
Ben bildiğiniz gibi sitemize geçen hafta üye olmuştum. satın aldığım 2. el 2005 Opel Astra Cosmo Easytronic içinden CD 30 MP3 player ile ilgili bir kullanma kılavuzu çıkmadı. Aldığım kişiye sordum o da bulamadı. Bütün interneti alt üst ettim böyle bir şeye rastlamadım. Sizlerden birisinin elinde bu kılavuz varsa ya da ulşabileceğim bir adres biliyorsanız bana yardımcı olabilir misiniz? Tüm özelliklerini kullanmak istiyorum. Deneme yanılma yolu ile her şeye hakim olamadım. eğer elinizde bu kılavuz var ise bir fotokopisi ya da faksını da sizden rica edebilirim. Yardımınız için şimdiden çok teşekkürler. :sorry:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ne gerek var biz sana anlatiriz burda

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasım CD-30 MP3 un kullanma kılavuzu kitap şeklinde,faks ile elde etmen zor olur.Bence aynı sehirden bir üyeden rica edersen fotokopi çekmen için sana verir, sende sonra iade edersin.Bence bu sorunu en kolay boyle cozersin

ssavtak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Arkadasım CD-30 MP3 un kullanma kılavuzu kitap şeklinde,faks ile elde etmen zor olur.Bence aynı sehirden bir üyeden rica edersen fotokopi çekmen için sana verir, sende sonra iade edersin.Bence bu sorunu en kolay boyle cozersin

Çok teşekkür ederim. Anlatmanız biraz uzun ve zahmetli olabilir. Öncelikle pzeronero arkadaşımın önerisi için yardım isteyeceğim. Ben İstanbul'da Kozyatağı'nda oturuyorum. İstanbul'da bana fotokopi çekebilmem için bu kitapçığı kısa süreliğine verebilecek bir üye arkadaş var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.:sorry:

ssavtak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İstanbul'da oturan ve bana bu konuda destek verecek bir New Astra kullanıcısı opelim üyemiz yok mu acaba???:help:

ssavtak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim artık gerek kalmadı, aynı şirketten birisinden buldum. Fakat uzmanlarına bir şey soracağım kitapçıkta içindekiler bölümünde 14. sayfada muting (sessiz mod) var diyor. Ama 14. sayfada böyle bir şeyden bahsedilmiyor. Ben de çok katıştırmama rağmen acil bir durumda müziği sessize alma nasıl yapılır bulamadım. Bilen bir arkadaşım bana yardımcı olabilir mi acaba??

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En abuk fonksiyonudur o , ne işe yaradığını keşfedemiş değilim, kıt zekama verin , bir radyonun mute tuşu nasıl oluyor da kapatma tuşundan daha zor kumandalı oluyor . Mute için kapatma tuşuna kısa basma yerine 2-3 sn daha uzun basmak gerekiyor, onun yerine radyoyu kapatınca ne gibi bir dezavantaj oluyor ben henüz çözebilmiş değilim, 2.5 sene oldu.:eek:
Kitapcığını da eger bulamamış olsaydın en yakın servisten iste diyecektim, bari o işe yarasınlar.