Amerikan Rüyası Bitti Gm İflas Etti Devlet Satın Aldı..

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
tabi ruslarэn kafkaslarda 2 milyon kafkas tьrkьnь зerkezi aphazlarэ soykэrэm yapэp цldьrьp bir o kadarэnэda sьrgьn ettiрinide unutmayalэm bilim adamlarэnэn yeni araюtэrmalarэna gцre dьnyadaki en bьyьk soykэrэmlardan biri yapэlmэю hitlerin yahudilere yapdэрэ soykэrэm yanэnda зocuk oyuncaрэ kalэyromuю.. kafkaslarda artэk bazэ эrklar soylar yokmuю periyodik rus soykэrэmэ yьzьnden...

Dunyada imparatorluk seviyesine kadar gelipte soykirim yapmamis olmak imkansiz. Buna Osmanlida dahil, Amerikada ,Ingilterede, Rusyada vs.. O kadar genis topraklarin, o kadar kuvvetli ekonomilerin kan dokulmeden ,hatta soykirim yapmadan elde edildigine , dahada onemlisi elde tutulduguna inanmak komik. Birakin Kafkaslari, Stalin kendi halkini bile katletmis ulkenin butunlugu icin.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu ben değil bilim adamları diyor 2 milyon insan katledilmiş 2 milyon pek çok ırk soy tarihden silinmiş ortadan kalkmış tarihde hiç bir imparatorluk bu türde planlı soykırım yapmamış hiç bir soyuda ortadan kaldırmamış ayrıca o zamanlar sürgün ettikleri çerkezler aphazlarada osmanlı sahip çıkmış yerleştirmiş misal bu gün tekirdağa giderken çerkezköy vardır hep o zamanlar o sürgünden gelen çerkezler osmanlı oraya yerleştirmiş o zamandan bu zamana adı çerkez köy kalmış..

tamam ben yapılmaz demiyorum her imparatorluk insan öldürmüş ama kafkaslarda soykırım yapılmış bazı ırklar tümden komple tarihden silinmiş bilim adamlarının hesaplamasına göre soykırımda ölenler en az 2 milyon sürgünde tecritte ölenler de bir o kadar bunu ben değil şimdiki araştırma yapan ingiliz fransız türk bilim adamları söylüyor..
insan öldürmek toplu katliam bir yere kadar imparatorluklar bünyesinde kabul edilebilir ama soykırım kabul edilemez ..

soykırım ne demek onuda anlatıyım adından belli soy kırım yani soyu kırıma uğratmak misal amerika ırakda 1 milyon ıraklıyı öldürmüş bunlar onlarla savaşan insanlar buna vahşet dersin katliam dersin her şey dersin.. soykırım nedir amerika gidip 10 milyonluk ırakda kadın yaşlı erkek çocuk sakat kim varsa her kezi planlı bir şekilde öldürüp 1 yılda 10 milyonluk nüfusu 1 milyona düşürürse hatta soyu komple ortadan kaldırırsa işde bu soykırımdır yani soyu kırıma uğratmakdır.. rusların yapdığıda budur..

birileri ayaklanır savaşlar olur insanlar ölür bunlara diyiceğim yok ama soykırım bambaşka bir şeydir..

hadi imparatorlukların devri bitti daha geçen güne kadar çeçenleri katlettiler çoluk çocuk demeden silahsız masum insanların üstlerine gelişmiş bombalarını kimyasal silahlarını kullandılar daha yeni bu vahşeti yapdılar ... bakın çeçen savaşçıları öldürebilirler ona bir lafım yok sonuçda bir savaş o ona kurşun sıkarsa diğeride ona sıkar ama bir çok kamera görüntüsü var ruslar kasti zevk olsun diye bir çok masum silahsız ihtiyar yaşlıları öldürdüler o savaşda.. hiç unutmam bir görüntü vardı bir çeçen cep telefonuyla gizlice çekmişdi rus askeri minicik masum 5-6 yaşındaki çocuğu hiç ibr şey yokken delik deşik etti bir şarjörü üstüne boşalttı atladı arabaya gitti...

gürcistana girdiler daha tap taze olay allahdan orda bir sıcak temas olmadı araya avrupa amerika girdide savaş çıkmadı orda savaş çıksa orda da milyonlarca gürcüyü kadın çoluk çocuk masum demeden öldürüceklerdi..

şimdi ruslarla diğer ülkeleri ayrı tutun ruslar pire için yorgan yakan ve savaşırken kadın masum yaşlı çoluk çocuk ayırt etmeyen insanlar.. daha sırp savaşında sırplarda rusdur zaten o savaşa rus destekli girdiler o savaşda da bilirsinizki pek çok rusda savaşdı tıpkı bosnak tarafında pek çok türkiyeli türkün savaşdığı gibi o savaşda bile youtube da aratırsanız bulursunuz gizlice bir gazeticinin kamerasından çekdiği görüntüyü unutmayın iki sırp askeri ölmüş hamile bir bosnak kadının karınındaki çocuğun cinsi için iddaya tutuşuyorlar güle oynaya karnını bıçakla kesip çocuğa cinsine bakıyorlar..

bu sahneler daha çok yeni 90 lılar yani gitmeyin öyle 1700 yada 1600 lülere..

o yüzden o konuda rusları hiç savunmayın savunulucak bir yanları yok..

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Ben birak Ruslari savunmayi, tam tersine Stalin kendi halkini bile katletmis dedim dikkat edersen. Ayrica Ruslarin gaddarligini bilmem icin ne kitap okumama, nede film seyretmeme gerek var, ben zaten iclerinde yasiyorum....
Ayrica dogruyu soylemek gerekirse bazen keske diyorum, bizim devlette o kadar gaddar olsa, askerimin, polisimin uzerine tasla, sopayla silahla saldirani Allah yaratti demeden, coluk cocuk dinlemeden toptan kursuna dizse diye. Belki o zaman bu teror illeti bu kadar buyumezdi...

Son düzenleme:

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyu dağıtmakta çok başarılısınız gereksiz tartışmalarla ortamı germenin anlamı yok bence opel hakkındaki görüşlerimizi bildirirsek daha sağlıklı olur kannatindeyim... parça sıkıntısı olur mu sevisti 2. el değeriydi bunlar hakkında fikirlerimizi paylaşalım birçok arkadaşımız bunların cevabını bulmak isteyecek burada....

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ler müslümanız bizde allah korkusu var bu işin öbür tarafıda var kimse gidipde bizde kafası doldurulmuş o attığı taşı oyun sanan eylence sanan birilerinin doldurmasına gelmiş çoluk çocuğa kurşun sıkmaz.. dikkat edersen o taş atan çocuk öbürgün polis şeker dağıttığında gider o polisin elinde şekerde alır.. yani onun için bu çünkü oyun eylence yapdığının bilincinde farkında değil bilmiyorki sol ne sağ ne terör ne devlet ne abileri büyükleri söylüyor dolduruyor bunları bunlarda yapıyorlar..

ama aynı fikirdeyiz yasalar çok fazla gevşek daha sıkı olmasından bende taraftarım..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyu dağıtmakta çok başarılısınız gereksiz tartışmalarla ortamı germenin anlamı yok bence opel hakkındaki görüşlerimizi bildirirsek daha sağlıklı olur kannatindeyim... parça sıkıntısı olur mu sevisti 2. el değeriydi bunlar hakkında fikirlerimizi paylaşalım birçok arkadaşımız bunların cevabını bulmak isteyecek burada....

zaten opeli alan magna parçacı araba parçaları üreten bir şirket sence opelin parça sıkıntısı olurmu :D :D