Angel Eyes Hakkında Yardım

Demirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar aydınlatma konusunda hiç bir bilgim yok geçenlerde bir araçta gördüm baya bi şekil olmuş bende taktırayım dedim 98 f var bende verdiğim linkteki ürünle bu resimdeki ürün aynımıdır. Bir de farı açtığın anda anında florasan gibi beyaz ışık verirmi uzun kısa da ve görüşte bir engel çıkarırmı bana bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/2027/Opel-Astra-F-91-Siyah-Zemin-Angel-Eyes-Far-Seti

http://www.otoparcasepeti.com/?urun-20375-Opel-Astra-F-1995-1998-Angel-Eye-Far-Takim-Sonar.html

birde linklerdeki ürünler aynı fiyatlar değişik farkı nedir ve ampülleri ayrımı satılıyor şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    8.1 KB · Görüntüleme: 41

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakın taktırma pişman olursun angel fara verdiğin parana yazık olur. Akşam önünü göremezsin angel fardan sitenin %99 u olumsuz cevap verir daha önce linklerden araştırırsan. Ben aldım taktırdım pişman oldum 3-4 ay kullanmışımdır hemen çıkarttım orjinal gibisi yok. Angel a vereceğin parayla arabanın diğer eksiklerini tamamla derim.

Demirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Anladım forumda bakındım göremedim görüşü engelliyorsa gerek yok o zaman benim sadece o görüntüsü hoşuma gitti zaten arabanın tipini değiştiriyor teşekkür ederim bilgin için

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle,taktıranların çoğu pişman,güzel görünür ancak önünü göremezsin

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben cıkardım cok sukur merceklı orjınal farı aldım dagı taşı aydınlatıyor :D

Paloma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angelın içine 100 lük bobin çaktırırsan dağı taşı bırak ovaları görürsün

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende depo Angel eyes mercekli far var.muayeneden sonra zenon uyguladım bir sıkıntı yasamıyorum görüş konusunda.
Yalnız Angel ların ampullerinden bir kaçı söndü onları ist da yaptırabileceğim bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim