Araç alıyorum görüş tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç alıyorum görüş tavsiye

albertxx link' Alıntı:
70 bin lira 2.el astra j 2014 model bence çok fazla. 2.el piyasa yüksek anlarım ama yinede astra için çok büyük paralar bunlar kaldı ki kasa değiştirmiş aldığınız anda kafadan direk değerini kaybedecek bir araç için. Yine sizin tercihiniz ama bence çok yüksek paralar k çıkmışken birde.
68 e sunrofflu araba yok Aradım  bulamadım ben aldığım fiyatta 70 zaten hani 73 degil yanında bin tl lik lastik ve vergisi tam ödenmiş şekilde alıcam bana iyi gibi geldi sanki ? 20 bin km de garanti var

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son söyleyeceğimi ilk söyleyeyim, ben şuan 70bin TL verip Astra J almam ancak eğer araç içinize sinmişse 1-2bin fazla verilebilir

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Son söyleyeceğimi ilk söyleyeyim, ben şuan 70bin TL verip Astra J almam ancak eğer araç içinize sinmişse 1-2bin fazla verilebilir
yılda 35000 km yapıyoruz eşim ufak araba istedi 70 bin cok ama Astra k dizel exc full 100 bin diyorlar :) ne alınır suan expertiz deyim kartal sanayide

mbnet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence aracı beğendiyseniz sorun yoksa en önemlisi içinize sindiyse alınır kardeşim diğer arkadaşlara katılmıyorum 70 bin astra alınmaz diyen arkadaşlar araçları nedir kaç modeldir bilmiyorum lakin bende 2015 model j kasa sport dsl modeli var ben sfıır aldım gayet de mennunum...Alırken j kasa k kasa arasında kaldım aynı fiyata k kasa benzinli vardı lakin ben dizel araç istediğimden j kasa aldım...70 bine 2014 2015 model km 20den az olan dizel başka modeller varmı full olan önce bunun bilinmesi gerekli 70 bine alınacak c segmenti araç olacak yada km yüksek model düşük d segment tercih  donanım tasarım vb unsurlara göre değişecek

Yeni kasa çıktı diye değer kaybeden araç olmaz bunu neye göre bu kıyaslamayı yapıyorlar anlamıyorum Her model ortalama 5 yıda kasa değiştir insanlar bunu bilir hatta bazı markalar eski ve yeni kasayı aynı anda satar herkes zevkine bitçesine göre donanımına göre alır 2012 de aldığım astra H kasa aracımı  33bine almıştım aracı 2015 42k ya sattım üstelik j kasa çıktı hatta yeni k kasalar çıkmasına rağmen... Bunlar tecrübe ile sabit ayrı bir örnekte chevrolet aveo aldım türkiyeden çekildiler ona rağmen aldığım fiyattan birkaç bin üstüne sattım..Aracın temizse dizelse km az ise emin ol bütün araçlar çok rahat ve değer kaybetmeden satar...Bahsettiğimiz araç avrupada en çok satan 3 araçta biri astra...Türkiyede sahibinden ilan sitesinin arama motorunda en çok aranan bakılan model astra...

Herşey gönlünüzce olsun Hakkınızda hayırlısı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...