astra CD 99 model g kasa

dadaylı 37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar ben kastamonu dan ismail aracımla ilgili bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim .aracım 200 bin km de 1 yıl oldu atiker lpg takılalı 2000 2500 devrde sabit gazda giderken silkeleme yapıyo gaza basarsan ve gazı kesersen kesiyo ustan buji ve ateşleme böbini ni değişti yine aynı kimesorsam değişik öneri ve fikir sunuyu önceki hafta istanbula gittim orda ozel opel servisine gittim aracımın sorunu nu anlattım hemen bilgisayara bagladı piston değerlerine baktı ve 2. pistın degeri farklı çıktı tam ateşleme yapamıyor sorun bobin değil aracın silindir kapagı sökülüp siboplar ve enjeksiyonlar a kurum temizliği yapılacak dedi birde EGR valfini temizlet geçer dedi acaba doğrumu ne yapsam masrafına 500 600 dediler şimdi sizin degerli tecrübenize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teş ler saygılar

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hangi marka gaz kullanıyorsunuz...
hiç gaz filtresi değiştirdinizmi???
değiştirdi iseniz filtre nasıl çıkıyor.. belki gaz aldığın yer çok pis...

egr temizlet.. tüm filtrelerine baktır.. sonra olmazsa carbonclean yaptır.. olmadı son çare olarak motoru açtır..

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz filtresi 12 binde pislenmişmidir ? hafif tekleme yapıyor kalkışta bizimki

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10.000 de bi değişmesi uygundur.. bi söktür baktır... çok pis ve yağlı çıkarsa hem filtreyi hem gaz aldığın yeri değiştir. :):)