astra g kilit

brk6060

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sa arkadaşlar aracım astra g anahtarın birisi balkondan düştü düğmeye basınca ışığı yanıyor ama açıp kapatma işlemi yapmıyor senkronizasyon için deniyorum yine bir tepki vermiyor bende yedek anahtarı kullanıyordum yedek anahtar da bir açıyor bir açmıyor pili de yeniledim senkronize ettim ama yine aynı uzaktan hiç açmıyor zaten diğer anahtarda açmıyordu arabayı aldım alalı iki tane daha astra g kullandım onlarda böyle bir sorun görmedim bayağı uzaktan da açıyordu ikisi de bu sistemi onarabilecek bir usta var mı ankarada ya da son çare olarak normal araçlara takılan merkezi kilitlerden almayı düşünüyorum sustalı anahtarlı bir sıkıntı olur mu sizce geçen kurcalamak için açtım kilit beyninin olduğu yeri yolcu tarafında daha önce hiç sökülmemiş kilit sistemini bozmakta istemiyorum orjinal olsun istiyorum önceliğim tamir teşekkür ederim

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
pilin tırnağı kırılmıştır kapağı kapatmadan üstüne bir paca sert bişey koyup pili sıkıştırarak kapağı kapatırsan sıkıntı olacağına zannetmem, benimde anahtar bir açıp bir açmıyodu ben öyle yaptım düzeldi