Astra G Yol Bilgisayari Sorunu...

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Herkese Merhaba.. Arkadaşlar Komşumda 2000 Model Cd Astra Var. Yol Bilgisayarinin Yazilari Bir Süredir Silik çikiyor Bunun Nedenini Ve Masrafini Bilen Varsa Yardimlarini Beliyorum. şimdiden Tşk Ederim.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belli bir yıldan sonra standarttır o hata.. vermezse bi anormallik var demek zaten.. er kişideki yaratıcılığı arttırır. ne yazar anlamaya çalışırsın..

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhaba.. Arkadaşlar Komşumda 2000 Model Cd Astra Var. Yol Bilgisayarinin Yazilari Bir Süredir Silik çikiyor Bunun Nedenini Ve Masrafini Bilen Varsa Yardimlarini Beliyorum. şimdiden Tşk Ederim.

Yol bilgisayar panelinin içnde bir film var sorun filmden kaynaklanıyor olabilir. Tamiri mümkünmüdür bilemiyorum. Geçmiş olsun.
:confused:

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
opellerin çoğunda oluyor özellikle vectra B'lerde.. ekranın arkadaki lehimleri sanırsam, onlar bozuluyor.. tekrar lehimle düzeltiliyor

emin misin peki? daha önce tecrüben oldu mu acaba konu hakkında şimdi ona göre yaptırmaya niyetlencek komşumda ondan soruyorum

CANKAT_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet ben çok yaptırdım o fli,m şeritten kaynaklanıyor ve maliyeti 60 ile 100 ytl arasında değişiyor ama iyi bir ustanın yapması gerekir sonra problem cıka bilir

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çok tşk ederim.. yarıdmlarınız için..

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan sakın komşun kendi çapında uğraşmasın çünkü forumda yol bilgisayarım uçtu diye bir konu başlığı var istersen bir gözat. bu tamamıyla teknik servis işi. bunu yapan özel elektronikçiler var. cankat 35 arkadaşım doğru şöylüyor. benim başımada aynı şey geldi ve yol bilgisayarım uçtu emsalsiz astra cd konu başlığındaki orta konsalun maziside aynı.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmin altına giren tozlar iletkenliği yok ediyor tam iletkenlik olmadığı zaman yazılar silik çıkıyor çok iyi bir elektronikçi filmi bile çıkarmadan halledebilir

bilal55b

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun... forumlarda cevabını bulmuştum ;
ekranın baglandığı prttaki yuvalara zamanla oksitlenerek temassızlık yapıyor. bu işleri yapan elekronikçiler 100 ytl ye yapıyor (çok hassa bir iş fotolarını gördümde) veya çıkmasını bulabilirsin...
veyada arkadaşın dediği gibi göz alışkanlığı ale ne ayzdığını anlayabiliyorsun... ama başkaları anlayamıyor...