Astra h bu termostat uyar mi?

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracim 1.3 cdti . Fani motor 98 derecedeyken aciyor bu termostatta (88C) yazmislar. Acaba bir sıkıntı olur mu?
Fotograf yüklenmiyor o yuzden etikettekileri buraya yaziyorum.

HELLUX HTR.251060
Thermostat
Termostat(88C)
(Komple/müşürlü)
For:Doblo-Fiorino-Linea-Punto-Corsa D-Astra H Combo 1.3JTD
Produced By Hellux
6338039
1338020

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam, 1.3 cdti araçların termostatı 88’liktir. 2 tip termostat vardır. Biri uzun çıkışlı , biri kısa çıkışlı. Size aşağıya bir link bırakıyorum. Buraya motor kodunuzu ileterek, teyitli bir şekilde alabilirsiniz. Bizim araçların orijinal termostat üreticisi behr’dir. Termostat çok önemli bir parça olduğundan markası vs. bilinmedik parça kullanmamak lazım.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-h-1-3-dizel-komple-termostat-behr

• Beğen
Tepkiler: İusta

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam, 1.3 cdti araçların termostatı 88’liktir. 2 tip termostat vardır. Biri uzun çıkışlı , biri kısa çıkışlı. Size aşağıya bir link bırakıyorum. Buraya motor kodunuzu ileterek, teyitli bir şekilde alabilirsiniz. Bizim araçların orijinal termostat üreticisi behr’dir. Termostat çok önemli bir parça olduğundan markası vs. bilinmedik parça kullanmamak lazım.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-h-1-3-dizel-komple-termostat-behr
Teşekkürler elimde Hellux marka var . Bu marka hakkında bilginiz var mı takayım mi?

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler elimde Hellux marka var . Bu marka hakkında bilginiz var mı takayım mi?
Hocam markayı hiç duymadım. Ne yazik ki bir fikrim yok.forumda belki kullanan varsa yorum yapabilir.