Astra H Silkeleme Sorunu

AstramH2010

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar, Astra H 2010 1.6 brnzin/lpg yarı otomatik bir aracım var. 2 gündür aracı sabah ilk çalıştırdığım da ileri/geri gittiğim araç kendini atar silkeliyor. 3 5 dakika bindikten sonra vites geçişlerinde silkeleme çok azalıyor. Ama araç zor hızlanıyor. Son 2 haftadır araçta performans eksikliği var diye benzinde kullanıyordum. Sorun ne olabilir?

AstramH2010

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Tekrardan herkese selamlar. Sorunum baskı balatadan kaynaklanıyormuş. Debriyaj seti ve bilyesi değişti. Fiyat 13.000 ₺ tuttu. Bilgilendirme olması açısından yazdım.

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

baybars0646

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar, Astra H 2010 1.6 brnzin/lpg yarı otomatik bir aracım var. 2 gündür aracı sabah ilk çalıştırdığım da ileri/geri gittiğim araç kendini atar silkeliyor. 3 5 dakika bindikten sonra vites geçişlerinde silkeleme çok azalıyor. Ama araç zor hızlanıyor. Son 2 haftadır araçta performans eksikliği var diye benzinde kullanıyordum. Sorun ne olabilir?
şefim herhangi bir arıza kodu vermişmiydi ve ya motor ışığı yakmışmıydı

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. zor hızlanmadan zaten baskının bittiği anlaşılıyor. ama 13000 bin ₺ biraz fazla geldi.