Arabam Bozuldu , Yardim .

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanzumandansa kapalı kutu işte en az gıtse 500 gıder.. benım sana tavsıyem önce suzgecı + yagsını degıstıttır ustada bılır bunu ama olurkı bılmezse hatırlat. cunkı suzgec tıkanabılır.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım depoyu fulledikten sonra yaptıysa eğer durum kötü.aynısı bi müşterinin başına gelmişti solventkli benzin koymuşlar.arabayı çok yürütmeden bi servise git kontrol ettir.zorlarsan eğer solvent varsa motora zarar verebilir bilgin olsun.buaralar solventli benzin olayı arttı yakıt aldığınız yerlere dikkat edin lütfen ve kesin fatura alın.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamirde şu anda araç şansımanı açmışlar dişlileri filan çıkarmışlar bir kaç aşınmış parça vardı. akşama biter dediler , para konuşmadım işi iyi yapsınlar yeterki , bakalım yarın konuşucaz .

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı titreme eski arabam reno da oluodu rolanti hep düşüodu bazende stop ediodu motor.meğerse motora 400 ytl sıkışmış :) aynı sorun mu bilmem artık.

geçmiş olsun

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34FB' Alıntı:
aynı titreme eski arabam reno da oluodu rolanti hep düşüodu bazende stop ediodu motor.meğerse motora 400 ytl sıkışmış :) aynı sorun mu bilmem artık.

geçmiş olsun

sağol , benim şanzımana sıkışmış bir şeyler.:(

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun arkdsm,aynen benımde bayramın bırıncı gunu baskı balatayı yedım:(ama bana durup dururken olmadı...ben yanlaya yanlaya gıdıyodum:Dartık yanlamıyorum duz bı sekılde gıdıyorum:Dgecen senede baskı balatayı yemıstım...bu baskı balatalarla BASIM BUYUK DERTTE:)ALLAH herkezzı baskı balatadan korusun:)

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba bugünle 5 günden beri tamircide sorunun ne olduğunu anlayamadı deneme yanılma ile çalışıyorlar klasik yurdum tamircisine düştüm :mad: şimdi otomatik vites beyninden olabilir dediler beyin deniyecekler . beyinin fiyatını sordum 800ytl dediler sorun ondan sa önemli değilde . adam işten anlamıyor . neyse öğleden sonraya kadar bekliyecem olmassa arabayı alıp servise götürecem . bu kadar zamanda sorunu bulamayan adamın yaptığı işten hayır gelmez.:mad:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
senin aracın sorunu şanzuman değilki neden boşuna açtırdın rolenti regülatörü olabilir kelebek boğazı kurum yapmış olabilir belki şanzuman devir sensörü arıza yapmış olabilir ama sorun olsa S ışığı yanar yani boşuna işçilik. geçmiş olsun.