motor elektronik

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç corsa 1.3 cdti easytronic
verdiğiniz bilgiler için öncelikle teşekkür ederim arkadaşlar....
bu durum arabayı yıkattıktan sonra oldu, acaba yıkamayla bi alakası olabilir mi?
ama araç sorunsuz çalışıyor çalıştıktan sonra da yanma falan yok, servise göstermeme gerek var mı sizce?

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu durum arabayı yıkattıktan sonra oldu, acaba yıkamayla bi alakası olabilir mi?
ama araç sorunsuz çalışıyor çalıştıktan sonra da yanma falan yok, servise göstermeme gerek var mı sizce?
arkadaşım dedim ya hiçbişey yapmana gerek yok. bekle o kendi sönecek. ben servise gittim sanada aynı şeyi söylicekler.

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşım...

barakat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor elektronigi arızası

Merhabalar
Opel corsa da 10 km gittikten sonra motor elektroniği arızası yanmaya başlıyor ozel servise götürdüm arızayı tespit ettiklerini tech2 1483 diye van rolle si hatası verdiğini ancak boyle bir arızanın olmadığını beyninde sorun olabileceğini soylediler. Ancak ben sorunun beyninden olmadığını düşünüyorum fikri olan yada başından boyle bir olay gecen varsa bilgi verirse sevinirim :eek:nce yazılarda egerevalf tan olabileceği soylenmiş

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorun bende de oldu bu sabah... tesaduf arabayı da yenı yıkattım...

Son düzenleme:

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer arızalambası yanıyosa tech2 yada tech1 cihazı muhakak arıza gösterir vermemesine ihtimal yok.ama sen bana telefon adres ver bizim orda şubemiz var ordaki ustamız size yardımcı olsun özelden msj atarsın ok

orda subemiz var derken ? subeniz almanyadami? adresi nedir?

slm ben almanya da yasamaktayim benim arabam 1996 opel 10 km gittikten sonra arabam motorelektronik lambasi yanmakta yani gostergelerde sol daki sari lamba......servise goturdum kitabinda servise goturun diyor , servis bir sey bulamadi opel gmbh yazi yazdim ilgilenecegiz dediler ..sizden yorum bekliyorum neden olabilir.yardim ci olursaniz sevinirim..arabam benzinli ama bana gore cok sesli calisiyor sessiz olmasi lazim gibi dusunuyorum..

opel GmbH sizi, size en yakin opel servisine yönlendirecektir. forumdaki gibi , ariza su yada bu olabilir demiyeceklerdir.

tahmin yürütmek i icin ise bi kac sorum olucak;

- eksozdan normalinden fazla yada renkli (mavi) duman atiyormu ?

- arabanin cekisinde problem varmi ? yada tekleme ?

kolay gelsin

tarihe bakmadan lambur lumbur cevap yazilirsa olucagi bu :) 1,5 sene öncenin konusuymus :D

Son düzenleme:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tarihe bakmadan lambur lumbur cevap yazilirsa olucagi bu :) 1,5 sene öncenin konusuymus :D

Gelde buna kopma.:alkis:
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: