Auto Show’a Opel Performance imzası...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
2006 Türkiye Gulf Pist Şampiyonası Takımlar Şampiyonu olan Opel Performance takımının pilotları Auto Show Fuarı’nda gerçekleştirilen imza gününde yarış severlerle buluştu. General Motors Türkiye tarafından organize edilen ve Opel’in OPC standında gerçekleştirilen imza gününde, fuar ziyaretcilerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Opel pilotları, binlerce takım posteri ve şapka imzaladı.

Bu yıl ilk kez uluslararası kimlik kazanan İstanbul Auto Show’da 40`a yakın markanın yüzlerce modeli sergilendi. 8 salonda toplam 110 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen fuarda, Opel`in yeni Astra Sedan`ı, dünyaya ilk kez İstanbul`dan tanıtıldı. General Motors’un son derece mükemmel organizasyonu sadece bu tanıtımla kalmadı ve Opel’in şampiyon pilotlarını da fuar ziyaretcisiyle buluşturdu.

OMS yönetim kurulu başakanı Yüksel Erdemir’in de katıldığı imza gününde, ‘’Sezonu planladığımız bir şekilde şampiyon olarak kapattık’’ diyen Takım Direktörü Enis Alpsoy, Opel Performance Türkiye olarak sezon başında koydukları tüm hedeflere ulaştıklarını ve bundan dolayı da mutlu olduklarını belirtti. Auto Show Fuar’ında düzenlenen imza gününde otomobil tutkunları ve basın mensupları ile 2006 sezonunu değerlendiren Opel pilotları, 2007 sezonunda da zirvedeki yerlerini korumayı hedeflediklerini söyledi

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vayyy ne guzel bır ılk ıstanbulda opel astra sedan ın olması....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper OPC Opel Performance Team

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan'ı gerçekten çok fazla merak ediyorum.. detaylı bir inceleme yapmam lazım o arabaya.. :)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
Astra sedan'ı gerçekten çok fazla merak ediyorum.. detaylı bir inceleme yapmam lazım o arabaya.. :)

Bence fena sayılmaz ben inceledim ayrıntılı olarak,fuar fotolarını bir türlü fırsat bulup yükleyemedim.Bagaj kapağı içeriden açılıyor.Birde fuarda sergilenen versiyona özelmidir bilmiyorum ama,dashboard anrasit siyah parlak bir malzeme bayağı bir hoşuma gitti.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Bence fena sayılmaz ben inceledim ayrıntılı olarak,fuar fotolarını bir türlü fırsat bulup yükleyemedim.Bagaj kapağı içeriden açılıyor.Birde fuarda sergilenen versiyona özelmidir bilmiyorum ama,dashboard anrasit siyah parlak bir malzeme bayağı bir hoşuma gitti.

senin hoşuna gittiyse incelememe bile gerek yok abi.. şu an için tescillenmiştir benim için.. ;)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee ben de bilgine ve zevkine güvendiğim için söyledim.. :)