OpelAstra-G

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk resimlere nazaran çok çok güsel.ilk hali hiç hoş deiğildi :)

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel araba ! Kazasız belasız.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
2.hali gerçekten güzel olmuş maşallah.Kazasız belasız 1000 inşallah kardeş.Bu arada bişey soracam; kolçak el frenine engel olmuyor mu?Aynısından bnde aldım geçenlerde,ben birazdaha geriye monte ettim ama şimdi biraz pişman oldum çünkü tam kolum oturmuyor biraz geride kalıyor.Öbür türlüde el frenine engel olur diye öyle yapmıştık.Şimdi alttaki plastiğide vidaladık geri nası yaparız bilmiyom.Birazdaha öne alınca vida yerleri kalacak ya:(.Bi yorum yaparsan sevinirim.

yarens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat abi süpersin abi. Yakında benim arabayada yapcaz inşallah. Bu arada bu mesajı okuyan beni tanıyan veya tanımayan herkese selamlarımı iletiyorum..

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullan ilk halinde jantların rengi pek uymamış sanki ama son hali gerçekten hoş olmuş

cısbam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkürler.el firenini soran arkadaşada cevabım gerçekten sonuna kadar fireni çekemiyorum bir diş kalıyo ama yinede tutuyor.kolçagın kullanımıda çok rahat yan yolcuda rahatça kullanıyor

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız kullanmak nasip etsin Allah.
Jantlar hoş,bizim meriva'da da güzel durur beyaz kırmızı.(Eğer yanlış görmediysem kırmızılar:))