s.o.s.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el değerlendirmeleri ve istediğin kriterlere göre bence 2-3 seçenek var

Astra 1,3cdti-1,6
corolla
golf

yılda 10-12 binden fazla yapıyorsan dizel düşünürdüm.
focus ve vectra da istediğin motor seçneklerini yakıt açısından düşünmezdim.citroen ise sıkı araba ama fransız boykotu ve 2.elde bir süre sonra ağır giden bir araç.İşte bunları düşünerek eledim senin adına.Ama bence hepsi güzel araçlar.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bide kasımda ki auto showda yeni kasa toyota corollanın standı olcak mı bilgileri olan....(hatchback çk gzl olmş gerçektn)corolla golf jetta ve astra kaldı geriye hepsyle de test sürüşü yapcm mtlaka=)))))
bide yeni kasa astra kullananlr sürüş izlenimlerini paylaşrsa gerçektn çk süper olck....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullandım yeni kasa astra enjoy konfor ve güvenlik olarak aracı tuttum yol tutuşu süper özellikle IDS+plus olanlarında açılır panoramik cam tavan olanına sadece bindim ama muhteşem bişey ya tek kelimeyle panoramik açılır cam tavan ı tek geçerim diğer araçlara göre ön göğüsün ortasında yol bilgisayarı+klima+müzik sisteminin kullanıldığı bi ekran olması süper bence dış görünüş olarak o segmentteki araçlardan çok daha güzel belki bir opel tutkunu olduğum için bana öyle geliyo param olsa 1.7 CDTİ ının full+full olanını alırım yani hatta yurt dışından astra 1.9 CDTİ cosmo getittirim

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim ne demek yine araştır diyecem bu sengmentte Citroen C4 Renault Megane Honda Civic Mitsubishi Lancer VW Golf Ford Focus Hyundai Accent yada Elentra Fiat Grande Punto yada Albea Toyota Corolla Subaru İmpreza 1.6 Skoda Octavia Seat Leon Peugeot 307 Mazda 3 serisi Kia Cerato ve OPEL ASTRA bu markaların bu modelleri var ama bunların içinden en çok öne çıkan gerek fiyat gerek kalite gerek donanım gerekse ikinci eldeki rahatlık olarak Astra öne çıkıyo vede ben Ankara da yalanım yok bir sürü yeni kasa astra görüyorum gün içinde araba işe yaramaz bi araba olmasa herkes gidip te para yatırmaz diye düşünüyorum

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 1,6

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astradan sonra vw almak içime hiç sinmiyor ama vizeler iyi geçerse vw golf tsi 140beygirliini alcm 42buçuk milyar çok iyi bi fiyat o güçte bi araç için bilgisi olan var mı araç hakkında....ayrıca hesaplayaldiğim kadarıyla 1,4 astra ile 13,789 litre yakıyormuşum şehir içinde 30mlyna 80km gidebildim ve benzin bitti aklım almadı, bakımları fln herşeyi tam sorunsuz sadece biraz gazlıyorum ama bu kadar farketmesi normal mi....

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gazlayınca öyle bir fark ediyor kii :)

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol tutusunda o saydıgın araclarda focusu tek gecerım.enıstem aldı en ıyı yol tutus onda 170 vıraja gır ınan savruldugunu hıssetmıorsun.ama yenı astra,cıtroen,toyotada aynı sekılde konusamayacagım.vectra cook yakıo.toyotanın kasasına ve kaportasına guvenme kagıt gıbı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...