Atikere Attığım mail ve cevabı

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nisanın 6 sından sonra yazacağım demisti diye hatırlıyorum

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş ben atiker taktırdım ilk zamanlar sorun yoktu. Ama havalar soğuyunca sorunlar başladı. Enjektörleri değiştirdiler fakat ben az da olsa o sorunu hissediyorum. Ayrıca iddia ediyorum regulatör monifollta çok yakın değil. O zamanlar kendi kendime diyordum ki şimdiki aklım olsaydı gider BRC ya da zavoli taktırırdım. En azından belki bu sorunları yaşamazdım ve strese girmezdim diyordum.Ama Atiker merkez yetkilileri müşteriye duyarlı davranıyorlar en azından arıyorlar ve çözüm üretmek için yardımcı oluyorlar.Şimdilik sistemde önemli bir sorun yok İnşallah ileridede olmaz

Son düzenleme:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu sabah Aydına girebildim arkadaşlar testler bugünden itibaren başlar bakalım. Nedir ne değildir diye

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bekliyoruz abi

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu arada ablam C.tesi günü Aydın - Antalya yapmş (ilk depo) saate 120km/hız ile 100km'de 20TL hesaplamış. Dün Aydın - Marmaris yapmış (ikinci depo) saate 100km/hız ile 100Km'de 16.5TL hesaplamış. 3 veya 4 depodan sonra belli olur diyorlar. Daha binemedemi ben LPGli araca :)

asilyan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün yazıları okudum arkadaşlar şu yada bu marka önemli değil önemli olan ustanın usta olması şikayetlerin geneline bakın usta hatasından kaynaklanıyor yoksa prins brc yada atiker mantık aynı mantık

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önmeli olan kitten ziyade işçilik eniştemin megane 2 sini atiker takan uzta rezil etti hala memnun değil ancak farklı ustaya taktıran memnun .ama yinede iyi araştırmakrta fayda var bende x16xel 2000 model cd var lovato memnunum 4 yıldır

Favorite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat bey güzel bir konu olmuş ben 1 aydır araştırma yapıyorum hangi sıralı sistem iyi kit mi önemli işçilikmi astraya hangisi daha uygun olur her açıdan değerlendiriyorum hala karar veremedim ama bana parasal ve kalite açısından kafama yatan BRC diye düşünüyorum şimdilik ilerde fikrim değişirmi bilmiyorum hala araştırmadayım. Umarım en mantıklısını taktırırım ayrıca çok titizim bu konuda sizin yorumlarınızı bekliyorum tarafsız bir tutumunuz var.