Benzine zam geldi.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

burakkarsli link' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla yarın gece 00:00'dan itibaren olacak tavan fiyat indirimi. Bu haliyle litresini 4,7'den aldığım VP Diesel Nitro 4.4 - 4.5 bandına gerilemiş olacak.

inşallah dediğiniz gibi olur 20-30kuruş gerçekten iyi bir rakam olur  045thumbsup sırf bu haberi beklediğimden idareli kullanıyorum yarım depom kaldı

birkaç gün önce katkılı benzine yapılan 1 krş  madd ve  katkılı mazota yapılan 5 krş luk indirimi kınıyorum  madd

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ozgun88 link' Alıntı:
inşallah dediğiniz gibi olur 20-30kuruş gerçekten iyi bir rakam olur  045thumbsup sırf bu haberi beklediğimden idareli kullanıyorum yarım depom kaldı

birkaç gün önce katkılı benzine yapılan 1 krş  madd ve  katkılı mazota yapılan 5 krş luk indirimi kınıyorum  madd

Yarım depo size dayanır da benim araçta şu an kırmızı bölgenin hemen üzeri bir seviyede yakıt var, dayanmam lazım :)

Haber içeriği burada:

http://ekonomi.milliyet.com.tr/akaryakitta-indirim-mujdesi/ekonomi/detay/1855100/default.htm

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ozgun88 link' Alıntı:
teşekkür ederim link için :)
aman hocam sabret yarına ne kaldı bugün yakıt almak olmaz. cuma hem mübarek gün :)

Kemal Sunal Sali Sallanir

Gerekirse tükürükle çalıştırırım da yarın 00:01'e kadar almam yakıt :) Konuyu da hortlatmışız; ama bu sefer hayırlı bir haber için. Her ne kadar başlıkla uyumsuz olsa da :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Benzine zam geldi.

Allahtan indirim bekliyoruz aha zam geldi dedim başlığı görünce :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Benzine zam geldi.

Yav arkadaş 3 sene önceki konuyu niye hortlatıp adamı korkutuyorsunuz  019cryy  012uhu bütün haberlerde indirim indirim biz burda indirim beklerken  002tuhaff  küfür etmekten ağzım yamuluyordu  :-X neyse ki gerçek değilmiş  general__p :)