Bu Opel Astra Alınır Mı ?

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iptal ettirdim arkadaşlar.
kafama takılanlar.

- 5 aydır satılmayışı
- tramerde sorgusunda 7 kaza
- 4 yıl içerisinde 60.000 km yol yapmış araç, 3 muayene öncesi göstermiyor tramerde, her yıl 20.000 - 30.000 km yol gittiyse sanırım 250.000 - 300.000 orjinal kmsi. bence km düşürmede vardır.
- kaput sol far arası bayağı bir açık.
- 2 kazadan bahsetmiş ama bugün bizim arkadaş baktırdığında arka bagaj kapağıda değişmiş çıkmış...
- fiyatta fazla bir indirim yok. 20.000 tl.

buna göre almam çok mantıksız olurdu. :(
hani bir iki sorundan birşey çıkmaz ama hepsi toplanınca bir araya gelince insanın moralini çok kötü bozuyor.

Ahmet Bey tramer kaydinda tutar gözükmemesinin nedeni ufak çaplı hasar dir yani 300 tl aşmayacak kazalar.Tampon lokal boya far vs gibi. Bilginize sunarım

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet Bey tramer kaydinda tutar gözükmemesinin nedeni ufak çaplı hasar dir yani 300 tl aşmayacak kazalar.Tampon lokal boya far vs gibi. Bilginize sunarım
saolun, zaten araç kafama yatmadı. 4-5 aydır satılmamış olması. bu fiyata ben alsam benimde elimde kalır. diğer forumlardada 20 yorumda 1 tane al diyen çıkmadı. başka araç bakıyorum artık. saolun iyi forumlar.

Headlack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir opel 4 5 ay kolay kolay beklemez uzak dur derim :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun, zaten araç kafama yatmadı. 4-5 aydır satılmamış olması. bu fiyata ben alsam benimde elimde kalır. diğer forumlardada 20 yorumda 1 tane al diyen çıkmadı. başka araç bakıyorum artık. saolun iyi forumlar.

Rica ederim... Hakkınzda hayırlısı. Arac alırken forumdan ziyade imkaniniz varsa aracı servise gösterin ayrıca Şase no dan sigortaciya hasar kaydi baktirin tramerden daha sagliklidir. İyi günler