COMBO B YARDIM

ComboB

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARACIM 1,7 COMBO B
BIRSURU SORUN VARDA BEN EN ACIL OLANLAR ICIN SIZDEN YARDIM RICA EDIYORUM UMARIM O YARDIM GELIR. LUTFEN SAT GITSIN NIYE ALDIN VS DIYECEK ARKADASLAR FIKIRLERINI KENDINE SAKLASIN. ŞARTLAR GEREKTİRDİ ALDIK.
SORUNA GELINCE BIRINCI SORUN SAĞ KOLTUK KIZAĞI YERINDEN OYNAMIYOR NASIL SÖKER YA DA SÖKTÜRRÜM BİR YER VAR MI ONEREBILECEGINIZ ?
2- ARAC OZELLIKLE YOKUSLARDA DIK RAMPALARDA ORNEGIN DILOVASI GIBI IKINCI VITESE KADAR DUSUYOR YUKSUZ HALDEYKEN .
ÇEKİŞ HİÇ YOK DESEM ABARTMAM VE INANILMAZ BIR SIYAH DUMAN ATIYOR ARKAYA. 3--4-5 . VİTESDE FARKETMİYOR. BUNUN DISINDA ARAÇ ZATEN MAKS 80 İ GÖRÜYOR
ARAÇTA SABAH GEÇ ÇALIŞMA DURUMU YOK HELE Kİ YAZIN HİÇ YOK . KIŞIN VAR AMA.
1 YILDIR BENDE YAKITSIZ BIRAKMIYOR ARASIRA KATKI DA ATIYORUM
EĞER TAVSIYESI OLAN VARSA COK SEVINIRIM

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
MERHABA ARACIM 1,7 COMBO B
BIRSURU SORUN VARDA BEN EN ACIL OLANLAR ICIN SIZDEN YARDIM RICA EDIYORUM UMARIM O YARDIM GELIR. LUTFEN SAT GITSIN NIYE ALDIN VS DIYECEK ARKADASLAR FIKIRLERINI KENDINE SAKLASIN. ŞARTLAR GEREKTİRDİ ALDIK.
SORUNA GELINCE BIRINCI SORUN SAĞ KOLTUK KIZAĞI YERINDEN OYNAMIYOR NASIL SÖKER YA DA SÖKTÜRRÜM BİR YER VAR MI ONEREBILECEGINIZ ?
2- ARAC OZELLIKLE YOKUSLARDA DIK RAMPALARDA ORNEGIN DILOVASI GIBI IKINCI VITESE KADAR DUSUYOR YUKSUZ HALDEYKEN .
ÇEKİŞ HİÇ YOK DESEM ABARTMAM VE INANILMAZ BIR SIYAH DUMAN ATIYOR ARKAYA. 3--4-5 . VİTESDE FARKETMİYOR. BUNUN DISINDA ARAÇ ZATEN MAKS 80 İ GÖRÜYOR
ARAÇTA SABAH GEÇ ÇALIŞMA DURUMU YOK HELE Kİ YAZIN HİÇ YOK . KIŞIN VAR AMA.
1 YILDIR BENDE YAKITSIZ BIRAKMIYOR ARASIRA KATKI DA ATIYORUM
EĞER TAVSIYESI OLAN VARSA COK SEVINIRIM
Koltuğun kızanlarını yağla yada temizle kaynak etmemişlerse oynar yada elinde geliyorsa üzerinde vidaları görürsün sök yerinden çıkar koltuk

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sonrasında enjektörlerin bakım yapılmalı duman ve çekis için varsa egr ve manifold temizlet

ComboB

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
[KEŞKE DEDİĞİNİZ GİBİ OLSA AMA OLMUYOR PAS SÖKÜCÜ KARBONAT SİRKE NE VARSA DÖKTÜK AÇILMIYOR SIRF PAS OLMUŞ COMBO B VAN

ComboB

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
COMBO B DE VARMI O PARÇALAR BİLMİYORUM

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
[KEŞKE DEDİĞİNİZ GİBİ OLSA AMA OLMUYOR PAS SÖKÜCÜ KARBONAT SİRKE NE VARSA DÖKTÜK AÇILMIYOR SIRF PAS OLMUŞ COMBO B VAN
Üstad kaliteli bir öss sökücü al dene sık üzerine bekle bir süre sonra tel fırça ile temizle pası bunu bir kaç defa yap açılır cıvatalar açılmazsa keseceksin mecbur

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
TEŞEKKÜR EDERİM ILGINIZE
Combo motorunu bilmiyorum çekiş ve siyah duman enjektör yüzünden yapar bunu bakmak lazım motora ve elinizden geliyorsa onları siz söküp iyi bir enjektörcüye verebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: ComboB

Alixxx

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Çekiş problemi için turbo ya da turbo hortumlarınıza da bakmanız gerekir. Belki hortumlarda delik vardır ve bu nedenle çekmiyordur ya da enjektörlerde sorun vardır. Enjektörlere baktırabilirsiniz. Hava akışmetrenin fişini çekip denediniz mi? Çekişte değişme oluyor mu buna baktınız mı?
Koltuk kızağı zor değil bence. Pas sökücüyü etrafına sıkıp beklemekten başka çare yok ama bu sorunu çözer sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ComboB

ComboB

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM