tavsie lütfen.!!!

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şuan kafam karışık.arabamı satmak üzereyim.bitane a4 1,8T quattro buldum sizce değermi.99 model.sizdende tavsie almak istedim kararsız kaldım.amaç genel olarak turbo olması ve atmosferiğe göre çok daha güzel güçler elde edilebilmesi.siz olsanız napardınız.vectrayı verip bunla uraşılırmı?bilen bilmeyen grksin yorumu kabuldür:) çok kararsızım.

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Bence her açıdan daha güzel araç.. Sadece yakıt tüketimi sıkıntın olabilir onunda çok farklı olacağını sanmıorm.. quattrosu yeter :)

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle başarılı bir araba. 1,8T motor eğer temizse güzel bir motor. ben tercih edebilirdim şahsen. ;)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Şimdiden hayırlı olsun ... :good: :rock :)

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senın araban kacbınde?alacagın araba kacbınde?onu nekadara alacaksın senınkını nekadar vereceksın?bunları soylersen cok daha mantıklı yorumlar yapabılırız

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model araç diyorsun, Yıl 2007 ye yaklaşıyor.iyi düşünmek lazım

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectradan öyle alev çıkaran biri o araçla neler yapar dersem sen msjı alırsın sanki ;)

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
senın araban kacbınde?alacagın araba kacbınde?onu nekadara alacaksın senınkını nekadar vereceksın?bunları soylersen cok daha mantıklı yorumlar yapabılırız

benim aracım 88binde alacağım araç 150binde turbosu yeni deişmiş gerçi oonun benim için önemi yoq benim başka takıcamdan.99 model benimkini kısmetse 14 vericem.oda 20bin ytl.deri koltuk sunroff donanımlı bi araç yani fena deil.ama genede bi kararsızlık var;)