Arkadaşlar yeni astra nasılbir araç

jordan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben şuan binmekte olduğum vectra c comforttan baya sıkılmaya başladım hiç seri bir arabada değil birkaç yeni astra modeline baktım fena gelmedi görünüş olarak tabiki ben otomatik arabada istemiyorum manuel vites olacak kimisinde otomatık var kimisi yarı otomatik vebide iç dizayn olarak en fullü hangisi Njoymu tiwinportmu yardımcı olursanız sevinirim :D

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jordan' Alıntı:
Arkadaşlar ben şuan binmekte olduğum vectra c comforttan baya sıkılmaya başladım hiç seri bir arabada değil birkaç yeni astra modeline baktım fena gelmedi görünüş olarak tabiki ben otomatik arabada istemiyorum manuel vites olacak kimisinde otomatık var kimisi yarı otomatik vebide iç dizayn olarak en fullü hangisi Njoymu tiwinportmu yardımcı olursanız sevinirim :D

- Twinport donanım versiyonu değil motor versiyonu
- Türkiye de otomatik versiyon yok ! Yarı otomatik versiyon (Easytronic) var.
- En yüksek donanımlı versiyon şu an sanırım Cosmo

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranızı seri olmama şikayetiyle değiştirmek istiyorsanız, ben astra H kullanıyorum astra 1.6da da aynı şikayeti yaşarsınız zaten. Madem sorun serilik ve istenilen opel astra o halde astra gtc çözüm olabilir.

Son düzenleme:

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar gerçekten niye bende astrah h var hızlanma bana yetersiz geliyor. hızlandıktan sonra gidiyor ama serilik maalesef zayıf

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bırakın ağır kalksın ama kullanması zevkli bi araç değil mi bunlar???ayrıca vectra c den inip astra h mi alacaksın???bence ondan da memnun kalmıycaksın,bi kere vectra c gibi bi kasadan inip ona binince biraz canın sıkılacak söylemesi...ama alırsan da şimdiden hayırlı olsun...

M

muson

Bilgi Girilmemiş
opc ..240hp al da gidiyomu gitmiyomu bi bak