Formula 1 pilotları Sami Yen'de top koşturacak!

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklasık 10-15 haber sıtesıne baktım ama ''aralarında schumacher ve alonsonunda bulundugu f1 takımı'' dıe baslıklar atılsa da verılen kadroların hıcbırınde schumının adı gecmıo bende bı anlam veremedım...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Acaba halen schumacher'i reklam olsun diye kullanıyorlar mı ? şaka bir yana, tv'de de reklamını verirken ilk schumacher çıkıyor ama hiçbir şekilde haber içeriginde adı gecmiyor.Anlamadım

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimalle Türk insanın aklına F1 diyince Schumacher geldiği için reklamlarda kullanılıyor;)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinan Engin yuvarlanarak mı oynayacak anlamadım. Eski futbolcu tamam ama ya o cüsse :D

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Walla yuvarlansa daha iyi olur aslında...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük karşılaşma oldu ve bitti...F1 pilotları bizim artistleri ayağında oynattılar..:) Özellikle Mahsun Kırmızıgül'e hasta oldum :) Bize acil 10 numara transferi lazım...ŞAka bi yana güzel bi organizasyon yapıldı..elde edilen gelirin hayırlı yerlerde kullanılması dileğiyle...

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fernando Alonso, Felipe Massa, Giancarlo Fisichella f1 takımının kılıt ısımlerıydıler ozellıkle fısıchella gayet basarılı futboyluyla takımının galıbıyetınde buyuk pay aldı.all star takımında ıse rıdvan ve tanju oyundan cıktıktan sonra dengeler bozuldu ama sonuc ne olursa olsun yapılan yardımlar yerını buldu...

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonucu yazan olmadı.. maçı F1 plotları 8-5 kazandı :)

maçın başında allstar 10-0 alır diyodum ama ben yanıldım :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Normalde bir çok, değeri olmayan, bir amacı olmayan, dejenere olmuş olayın, gösterinin, meselenin peşinden koşan halkım bu güzelim organizasyona yine gerekli ilgiyi göstermemiştir.Orda bulunanlarında ayaklarınasağlık.Ben İstanbul'da olsaydım ve iş ile ilgili bir problemim yok ise kesin giderdim.Bir kere büyük bir amaca hizmet eden bir organizasyondu.Normalde bir takım için veya herhangi bir şarkıcı için kendini öldürenler tabiiki böyle olaylarla hiç alakadar değildir.Sonra başkalarının da farklı düşünmesini bekleriz hakkımızda.Adamlar gayet güzel gördüler böyle bir guzel amaca hizmet eden organizasyonun türkiye'de ne ifade ettiğini.

Schumacher olayında ise, malesef haklı çıktım.Resmen schumacher kullanıldı bu organizasyonun reklamı için.Web sitelerinde duyurdular, tv reklamlarında ilk görüntülerde hep schumacher vardı.Ancak maçta sadece spiker bir iki kere schumacher'i andı.Şimdi bu insan cnnturk hakkında dava açsa yeridir.Burdan Cnnturk'ü resmen kınıyorum....

Maça gelirsek, gayet güzeldi, eğlenceliydi.Uzun süredir göremediğimiz prekazi,rıdvan, simoviç gibi isimleri izleme şansımız oldu.F1 pilotlarının kondüsyon farklıyla sonlara dogru açılması ise beklenen br durumdu zaten.Bizimkiler çöktü kaldı resmen son 10 dk...Tanju'nun ise yandan taktik vermeye çalışması eglenceliydi.İlhan mansız ise olayı çok ciddiye almış gibi oynuyordu. Alonso ise 3 gün sonra yarışa çıkmayacakmış gibi riskli hareketlere girdi zaman zaman.Güzel çalımşlarını da gördük, kereta fena oynamıyordu....
Bunlar anlatmakla bitmez, ekleyecegim son sey, bu organizasyonu düzenleyenlerin emeklerine saglık.