göğüs kaplama hangi renk

Hangi renk olmalı (torpido+göğüs+orta konsol)

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar orta konsol goğüs konsolu torpido alt kısımlarına 3m malzeme ile kaplamayı düşünüyorum sizce hangi renk daha güzel olur aracım beyaZ renk tir

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Kaplamayı sökerken problem çıkıyor. Aracımda alüminyum kaplama var. Küllük baya deforme olmuştu. Yenisini aldım. Eskisinden kaplamayı direkt söktüm, ısıtma yapmadan. Küllüğün kapağından boya söker gibi parçalar söktü. Baya kötü oldu anlayacağınız, güneşten kavrulmuş gibi. Belki de önce takarken ki gibi ısıtmak gerekiyor. Güzel durmasına duruyor ama sökmeyi düşünmüyorsanız yapın derim.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok sokmeyı dusunmuyorum gumus grı rengıne tahmınım sprey boya ıle sokup boyamıs eskı sahıbı hosuma gıtmıyor ole durmsaı kotu bır boyama seklı olmus o yuzden buyuk ıhtımal renge gore 3m malzeme kullanıp kaplıyacagım

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
yok sokmeyı dusunmuyorum gumus grı rengıne tahmınım sprey boya ıle sokup boyamıs eskı sahıbı hosuma gıtmıyor ole durmsaı kotu bır boyama seklı olmus o yuzden buyuk ıhtımal renge gore 3m malzeme kullanıp kaplıyacagım

Hepsiburada'dan almıştım. Altında 3M bantlar var. Saç kurutma makinasıyla ısıtınca yapışkan hale geliyor ve gayet sağlam yapışıyor. Benim araç ta beyaz ve alüminyum hoş duruyor. Maun ve carbon o kadar güzel değil bence. Ama siz sanırım hazır set kullanmak yerine malzemeyi kesip biçip kendiniz yapacaksınız.

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet malzemeyı alıp kendım yapmayı planlıyorum daha uyguna gelır
emnıyet kemerıın oldugu ust krem olan yerı orta konsoldakı sıyah plastık aksamı dıs kapı kolları ve camlarıda aynı renk yapmayı planlıyorum komple bı bakım gececegım ınsallah o yuzden renk ıcın secım yardımı ıstedım sızlerden

josevendetta

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldığımda maun kaplama vardı, araç güneşte kaldığı bigün yavaş yavaş sökmeyi denedim, tamamı çıktı ancak yapışkanlar kaldı, aldığım temizleyiciler işe yaramadı hatta bi tanesi (mat görünüm sağlıyomuş sözde) leke bıraktı, en son ıslak mendille epey çıktı ama 1 hafta uğraştım.