Hadi Drağa..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çekmiş işte herkes bu kdr çekmemiştir bile bence :) seneye toplanalım gidelim walla ben keşke gitseydim diyorum şimdi:)

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi o fotoları benim olduum yerlerde çekdin .teşke tanışıyor oslaydık.yan yana durduk belkide.:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah ben orda olcaktımki...100lerce fotoğraf çekerdim.
Keşke abiya walla şimdi o orada olmak bende istedimya:cry: :cry: :cry: hatta kasırgayıda sokma fırsatım olsaydı diyorum keşke:) ama işte fırsat diyelim bu bize denk gelmedi ama abi o yarışı izlemekten şahsen ben çkemezdim yahuuu:eek: lastik sesi, egzoz sesi ve ben:eek: :eek: araçlara bakmaktan kalırdım şahsen:)
AYRICA ERHAN ABİ ELİNE SAĞLIK VİDEOYUDA EN YAKIN ZAMANDA HELLEDERSİN İNŞALLAH:) çok güzel kareler yakalamışsın hele o tayyarlar beni öldürdü dragta çok can yakmışlara benziyolar maşallahları var:)

erhan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke abiya walla şimdi o orada olmak bende istedimya:cry: :cry: :cry: hatta kasırgayıda sokma fırsatım olsaydı diyorum keşke:) ama işte fırsat diyelim bu bize denk gelmedi ama abi o yarışı izlemekten şahsen ben çkemezdim yahuuu:eek: lastik sesi, egzoz sesi ve ben:eek: :eek: araçlara bakmaktan kalırdım şahsen:)
AYRICA ERHAN ABİ ELİNE SAĞLIK VİDEOYUDA EN YAKIN ZAMANDA HELLEDERSİN İNŞALLAH:) çok güzel kareler yakalamışsın hele o tayyarlar beni öldürdü dragta çok can yakmışlara benziyolar maşallahları var:)

sagol Burakcıgım teşekkür ederim video da yarına hazır olur inşallah...
o tayyarlar beni de öldürdü ilk benim canımı yaktı dragtan önce :)

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
herkes hasan corsa demis :) tamam onun corsayla aynı sayılırız ama onun ki gti lara giren. diesellere giren farklıydı. hani her forumda ya mehmet gazihan ya da hasan corsa geciyo. bi tuhaf oluyorum :) yooook ole bise ;)