hava filtresi ses istiyorum..

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filtresinin ucunu direk hawa ile temas edecek biyere kim koyuyoki.tampondan delik bırakıolar yada kaputtan.o olayda bizi aşar o yüzden bence benim dedıgım sadece kafa güzel.ses de cok hos.

AstRA_ZN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla beyler benim denemedigim filtre markası kalmadi nerdeyse , naparsanız yapın ecotech motorda ses ve performans alamıyorsunuz diğer motorlara göre.Şimdi moral bozmak gibi olmasında ister kit olarak al ister sadece filtre taktır yazın hararet surekli 90 da gezeceksin motor ısısı artınca cekis dusucek araba bayılacak zaten oyle ahımsahım da ses alamayacaksın hevesin kursagında kalacak.Yanından bir honda gecicek kafayı çizicen 'bende de var niye otmuyo' diye.performans istiyosan k&n kutu ici al tak alt devirlerin toplanır hic olmazsa.

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla beyler benim denemedigim filtre markası kalmadi nerdeyse , naparsanız yapın ecotech motorda ses ve performans alamıyorsunuz diğer motorlara göre.Şimdi moral bozmak gibi olmasında ister kit olarak al ister sadece filtre taktır yazın hararet surekli 90 da gezeceksin motor ısısı artınca cekis dusucek araba bayılacak zaten oyle ahımsahım da ses alamayacaksın hevesin kursagında kalacak.Yanından bir honda gecicek kafayı çizicen 'bende de var niye otmuyo' diye.performans istiyosan k&n kutu ici al tak alt devirlerin toplanır hic olmazsa.
sana katılıyorum dostum ecoteck lerden ses cıkmıyo eger ona ses cıkiyo dıye kendınızı avutursunuz hondacı yanınızda ıkı aragaz yapar havanızı alırsınız karızma sıfır :D
arkadasımda palio 98 1,6 kn fılıtreyı bı takıyoduk kıt mit hıkaye nasıl yırtıyor ara sokaga bı gırıyoz gazı ıkı pompalandınm mıllet donup bakıyodu kit olsa daha ıyı tabı fazla etkisi yok hoındacılara ayarı verıyoduk palio ile biara dusundum astraya hgt motorumu kaysam ıcıme o kadar dert etmıstı aytac :D

Son düzenleme:

semihkarlav

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dogru tespitler yapilmis, ecotechler kedi gibi, naparsan yap ses cikartamiyosun