hava hortumu RESİMLİ

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şidi siz sanırım değişken emme manifoltu valfinin hortumundan bahsediyorsunuz ben resim ekleyeyim ona göre takarsınız kolay gelsin bu arada parçanın çalışıp çalışmdığınıda test edin

Ekli dosyayı görüntüle 13558
yani bu şekilde çalışmıyormu .o roleyi bendemi sökecem anlamadımda tamm.yada mavi çizginin .uçlarındaki hortumlarımı direkt bağlayacam tam anlamadım ama

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok orjinal bağlantı şekli bu ,
bu şekilde ben kendi aracımda denedim o şekilde çalıştı(resim üstündeki notları ve çizgileri dikkate almayın) benim araç otomatik onla ilgili olabilir çünkü op-com dan da baktığımda bu valf aktif değil uyarısı veriyo manuel şanzımanlarda aktif galiba sadece

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok orjinal bağlantı şekli bu ,
bu şekilde ben kendi aracımda denedim o şekilde çalıştı(resim üstündeki notları ve çizgileri dikkate almayın) benim araç otomatik onla ilgili olabilir çünkü op-com dan da baktığımda bu valf aktif değil uyarısı veriyo manuel şanzımanlarda aktif galiba sadece
anladım benim arabada otomatik acaba genilimdemi aktif değilki şemeya göremi bağlantı yapayım yoksa benimkide otomatikya,valfi devreden çıkarıpmı takayım

Son düzenleme:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım benim arabada otomatik acaba genilimdemi aktif değilki şemeya göremi bağlantı yapayım yoksa benimkide otomatikya,valfi devreden çıkarıpmı takayım

ben deneme yaptım o çizimdeki şekilde çalıştı (valfi test için) ancak beyinden sanırım otm. lerde devre dışı yani bi anlamı olmuyo, direk yaptığımda bi defa vakumlama yaparak çalıştı onunda bi anlamı olmadı önemli olan alt devirde beynin o valfi açıp kapatması..
orjinal şekli ile bağlayın bence

pınpın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben deneme yaptım o çizimdeki şekilde çalıştı (valfi test için) ancak beyinden sanırım otm. lerde devre dışı yani bi anlamı olmuyo, direk yaptığımda bi defa vakumlama yaparak çalıştı onunda bi anlamı olmadı önemli olan alt devirde beynin o valfi açıp kapatması..
orjinal şekli ile bağlayın bence
tamam öyle yapayım o zaman çok teşekkür ederim yardımlar için

canbaz152

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
emme manifoltunun hemen üstünde bi metal boru var ona takılıyor,boğaz kelebeğinin hemen sağında,
resimde gördüğüm kadarı ile işaretlediğim yerde dirsek görünüyor oradan çıkmış hortum oraya takınız,
aracı sıkıştırdığınız zaman bazen hortum atabiliyor ,rolantiyi de bozar tavsiyem hortumun etrafına siyah bant dolayın dirseğe sıkı otursun, dirsek laçkalaşmış olabilir...
Ekli dosyayı görüntüle 13543
Ecotec motora tiktoktaki gördüğüm videolar sonrasında hastası oldum yapmadıkları işkence kalmıyor videoda banamısın demiyor