K.Maraş ve Gaziantep'te iyi bir opel özel servisi varmı?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
9 yıl Gaziantep'te kaldım. 1 yıl arabasız, 1.5 yıl Broadway, 1 yıl Astra G, 1 yıl Corolla, geri kalanında da Vectra B...

Birçok usta gezdim. Fakat düzgün birine denk gelmedim. Gaziantepliler alınmasın ama esnafından gına geldi. Belki de bana öyle denk geldi bilemiyorum fakat Allah sizi Gaziantep'te sanayiye düşürmesin.

Genelde işlerimi Nizip'te Ali Eroğlu usta ile hallederdim. Bir usta ancak bu kadar düzgün olabilir. Tavsiye ederim. Arada 40 km var ama kafanız rahat kalıyor. Hem işi iyidir, hem de aldığı ücret makuldür. Yalnız, giderseniz Nizip'te yedek parça sıkıntı olabiliyor.

Tekrar ediyorum Gaziantepliler alınmasın. Ustalardan işini düzgün yapanı yok denecek kadar az...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu arada Yücel Oto Küsget'teki ise ustanın adı Halil olması gerek. Onunla da ilgili birçok iyi şey duydum. Hatta bir arızadan dolayı tanışma fırsatım oldu fakat işini ve ücretini garanti edemiyorum. Teymur ya da hiç bilinmedik bir ustadansa, denenebilir. Ancak Nizip derim başka bir şey demem.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9 yıl Gaziantep'te kaldım. 1 yıl arabasız, 1.5 yıl Broadway, 1 yıl Astra G, 1 yıl Corolla, geri kalanında da Vectra B...

Birçok usta gezdim. Fakat düzgün birine denk gelmedim. Gaziantepliler alınmasın ama esnafından gına geldi. Belki de bana öyle denk geldi bilemiyorum fakat Allah sizi Gaziantep'te sanayiye düşürmesin.

Genelde işlerimi Nizip'te Ali Eroğlu usta ile hallederdim. Bir usta ancak bu kadar düzgün olabilir. Tavsiye ederim. Arada 40 km var ama kafanız rahat kalıyor. Hem işi iyidir, hem de aldığı ücret makuldür. Yalnız, giderseniz Nizip'te yedek parça sıkıntı olabiliyor.

Tekrar ediyorum Gaziantepliler alınmasın. Ustalardan işini düzgün yapanı yok denecek kadar az...

Bende Antepli Değilim ve dediğinize Sonuna kadar Katılıyorum.arabada lpgden arıza lambası yandı direk motoru sökmeye kalktılar.o Yücel otodaki Arkadaşta iyi ilgilendi ama kaporta işiyle çok yoğun olduğu için vakit bulamıyorum gitmeye.

Hilaloğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antep'te opel servisinin bi halt bildiği yok özellikle de servisteki elektrikçiler fıs. Corsa c için baya git gel yaptım oradan biliyorum. Küsgette bi kaç tamirci var onlarda tam fırsatçı. Kenar semtlerden bir tamirci buldum baya ahbap olduk isterseniz oraya yönlendirebilirim sizi. Kaporta aksamına bakmıyor yalnız.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
K.Maraş sanayide benim çok iyi bir ustam var. Tam bir opel ustası. İsteyen olursa tel yazabilirim.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antep'te opel servisinin bi halt bildiği yok özellikle de servisteki elektrikçiler fıs. Corsa c için baya git gel yaptım oradan biliyorum. Küsgette bi kaç tamirci var onlarda tam fırsatçı. Kenar semtlerden bir tamirci buldum baya ahbap olduk isterseniz oraya yönlendirebilirim sizi. Kaporta aksamına bakmıyor yalnız.

Kaporta kaza falan yok sade motorcu lazım bana.yağ bakımı yapacak bi de yağ eksiltiyor nedenini öğreneceğim.yağ yakmıyor eksiltiyor diyorum anında rektefiye diyorlar.airbag lambası yanıyor ona çare arıyorum falan filan.

iPad'dan gönderildi .

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim orada kaldığım dönemde rolanti motorunu temizlemeyi akıl edemeyip yerine komple tesisat yaptırmak için elektrikçiye yönlendiren sözde özel servisler vardı.
Levent usta hala çalışıyor mudur bilemem ama muhtemelen devam ediyordur. Uzun zamandır siteye bakmadığımdan cevap gecikti kusura bakmayın. Kartı vardı ama nerde, ben de internetten buldum bilgilerini. http://www.kusget.com/firmalar/motor-test-oto-tamir-ve-bakim-servisi_464.html