Kamuoyu Yoklaması :)

Sticker Yaptıralım mı ?

• Evet

Oy: 3 60.0%
  • Hayır

Oy: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Forumun hareketlenmesinden sonra şu sticker olayına girişmelimiyiz gibisinden sorular kafamda oluşmaya başladı ne dersiniz arkadaşlar yaptıralım mı sticker ?

Örnek Sticker:
Beyaz ve Mavi renk seçeneğimiz var.
astra.jpg

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba kasalarının değişik olmasından dolayı stikerda araba resmi olmamasını düşünüyorum. Tartışmaya açık :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hitap ettiğimiz kesim direkt Astra olduğu için otomobil olması fikrindeyim. Tabiki fikirleri değerlendirmek lazım çoğunluk sadece yazı olsun derse o şekilde yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: ilkatör76

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bu etiket ve dizayn çok uygun bence fazla tartışmayalım...

örnekler ile görelim isteriz. zira ben geçen sene aracım için gümüş gri yaptırarak yapıştırmayı bile düşündüm. işler güçler...

Hasip bey ben size de bahsetmiştim ki ; ebatları ve nereye yapıştırılması gerekecek gibi soru işaraeterini görüşmeliyiz.

upload_2016-6-1_8-15-41-png.14

• Beğen
Tepkiler: Hasip

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu etiket ve dizayn çok uygun bence fazla tartışmayalım...

örnekler ile görelim isteriz. zira ben geçen sene aracım için gümüş gri yaptırarak yapıştırmayı bile düşündüm. işler güçler...

Hasip bey ben size de bahsetmiştim ki ; ebatları ve nereye yapıştırılması gerekecek gibi soru işaraeterini görüşmeliyiz.

upload_2016-6-1_8-15-41-png.14
Kimsenin tartıştıgı yok???hasip bey kardeşimiz sormuş we arkadaşlarda fikrini paylaşmış!!!burası TBMM degil,bir otomobil markasıyla ilgili insanların serwislerde bulamadıgı çareleri aradıgı yer??zaten bi soru soruyosunuz o kadar üyeden sadece 2 kişi cıkıp fikrini yazıyor we sizin tawrınız kaba kaçmış bence!!!söyle yazabilirdiniz-arkadaşlar degisik anblem yada logo düsünen yada yaptırabilicek arkadaslarımıym warsa eger oylamaya sunar we ortak alınan kararla kazan logoyu bastırırız???ben bu forumun sadece bilgilerin degil dostlukların we güzel anların paylasıldıgı bir ortam olmasını diliyorum böyle dayatmacı olup biz ne dersek o tawrı bana malesef uymadı we forumunuzdan cıkıyorum,hasip bey kardeşim sizi tanımak benim icin bir şerefti kendinize iyi bakınız

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Kimsenin tartıştıgı yok???hasip bey kardeşimiz sormuş we arkadaşlarda fikrini paylaşmış!!!burası TBMM degil,bir otomobil markasıyla ilgili insanların serwislerde bulamadıgı çareleri aradıgı yer??zaten bi soru soruyosunuz o kadar üyeden sadece 2 kişi cıkıp fikrini yazıyor we sizin tawrınız kaba kaçmış bence!!!söyle yazabilirdiniz-arkadaşlar degisik anblem yada logo düsünen yada yaptırabilicek arkadaslarımıym warsa eger oylamaya sunar we ortak alınan kararla kazan logoyu bastırırız???ben bu forumun sadece bilgilerin degil dostlukların we güzel anların paylasıldıgı bir ortam olmasını diliyorum böyle dayatmacı olup biz ne dersek o tawrı bana malesef uymadı we forumunuzdan cıkıyorum,hasip bey kardeşim sizi tanımak benim icin bir şerefti kendinize iyi bakınız

@ilkatör76 hocam sanırım yanlış anladınız bu da benim fikrim ve tavsiyemdi
Size bu denli izlenim vermesi bizi üzdü. Zira forumumuz değişik fikirlere her zaman açık olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et

@ilkatör76 hocam sakin olun ramazan günü birbirimizi üzmeye kırmaya gerek yok. Güzel birşeyler başaralım istiyoruz hep birlikte. Hüseyin hocamla bu konuyu daha önce uzun uzadıya konuşmuştuk sadece çıkış bulamadığımız nokta aracın neresine yapıştırılması konusuydu. Forumda hareketlenme başlayınca tekrardan yemeği ısıtır gibi konuyu ısıtmak istemiştim. Hüseyin hocamın artniyeti olduğunu düşünmüyorum baştada söylediğim gibi ramazan günü bazı şeyleri yanlış anlayabiliyoruz veya öyle hissedebiliyoruz. Tekrardan kusura bakmayın görüşmek üzere saygılar ve sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: husooz