Landirenzo - astra h sedan kullanan arkadaşlar

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Landirenzo genelde opel kullanıcıları arasında nadir şikayet alan marka aracınızla uyum konusunda sorun olacağını düşünmüyorum ancak hep dediğimiz gibi montaj çok önemli.

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben 1.8 140 hp kullanıyorum gaza çok basmadan 90- 100 civarı gidiyorum ve kışın 7 lt yazın 6.5 lt yakıyor.aracımın olumsuz yönü yok fakat 5 ileri vites yerine 6 vites kullansalardı daha iyi olurdu.sende yumuşak kullan 1.6 ile yazları 6 lt yakalarsın

6 lt mi fabrika degerlerinden biraz az yakan Gordumde 3 lt asagisini yakan gormedim 1.6 astra hb var 10 lt den asagi gormedim hemde gayet sakin kullanimla

bebeoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben takdırdım brc marka çok memnunum ort 160 bin filan yakıyor benimkide 2008 sedan

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benm arac turbo lu oldugu halde şehir içi 9 şehir dışı 5.5 6 ya kadar düşüyor 1.6 turbo olmasına ragmen onun içn kullanış da bence önemli gaza fazla basmadan kullanırsanız fazla yakmadgını göreceksinzdir

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo iyidir ama ben olsam o arabaya en iyisini taktırırdım
ben de aynen öyle yaptım PRINCE taktırdım kafam rahat, garanti de umurumda değil açıkçası... 7 ay var daha garanti bitimine kadar ama bu süre sonuna kadar ortalama 1.500 tl kazanç düşününce amaaannnn, bende önemli mi??? ;)

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.. Bende 4000kmdir landirenzo kullanıyordum tavsiye edecektim ancak diyecek söz kalmamış :)

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2a da brc marka taktırın ..