LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

merhaba aracım 4.000 km astra sedan 1.4 turbo otomatik , lpg konusunda tereddütümüz olmalımı yani taktırmalımıyız-lpg takıldıkdan sonra muayene için beklesem sıkıntı olurmu-motor garantisini kim veriyor bu durumda-simit tüp takılabilirmi-ruhsatta muayene 2 yıl sonra oldugu için ozaman işletsek sorun çıkarmı teşekkürler arkadaşlar.

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emir bey merhaba,

Bende astra j 1.6 115 hp olani var 8 ay once zavoli marka lpg taktirdim ve cok memnunum. Benin aracimin aysini sizde de olan 1.4T olani abimde vardi oda Brc marka lpg takmisdi cok memnundu. Yani bu konuda tereddut etmeyin derim ama akliniza girmis gibide olmiyim.
Lpg takildikdan sonra muayne ye kadar bekleyen tanidiklarim var fakat lpg yi ruhsata islettikden sonra kaskoya da isletmeniz gerekiyor. Ben bunu zorunlu olmasi yani sira guvenlik acisindan da teminat altina almak olarak dusunuyorum. Allah korusun ama aracta bir sikinti ciksa(yangin)gibi hic bir sey hak talep edemeyiz. Motor garantisini lpg taktirdiginiz yerden aliyorsunuz. Size tavsiyem eger lpg taktirmayi dusunuyorsaniz muaynenizide yaptirin ruhsata da isletin kaskoyada iciniz rahat olur bence en onemliside bu die dusunuyorum.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emir79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler hocam gerçekten kasko tarafını hiç düşünmemiştim lpg ile ilişikli olarak, kolay gelsin olursa brc olur diye düşünüyorum.

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rica ederim. Ben zavoli kullaniyorum cok memnunum ama Brc de guzel bir tercih. Hayirli olsun simdiden[FACE SAVOURING DELICIOUS FOOD]
Sizede kolay gelsin

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra J Hb 1.4 Turbo
Landirenzo Evo Turbo kit
65.000 km yi geçti
Şeytanın Kulağına Kurşun Sorun Yok