Lütfen Okuyun

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırası gelmedi sanırım daha
ortadoğu yu sömürsünler
sıra bize de gelir.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vedat Yenerer ergenekon soruşturmasında gözaltına alınmıştı. Tam bilmiyorum ama tutuklanmıştır büyük bir ihtimal.
Bu yazısıyla da haketmiştir bence:mad::mad:
?????????????????????????????????????????:mad:

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
?????????????????????????????????????????:mad:
Kızmayın arkadaşlar. Ben sayın Yenerer'in yazılarını hiç kaçırmadan okuyan birisiyim. Kendisinin bu tür çarpıcı yazılarını kastederek haketmiştir diye yazdım. Görüldüğü gibi ülkemizin kaynakları üzerinde oynanan terörü yazıyor; ancak kendisi terör örgütüne üyelikle suçlanıyor. Gelin de sinirlenmeyin.........
Bir gazetecinin arsızla da işi olur namuzsuzla da....

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar, en eski atasozumuz der ki, ates olmayan yerden duman cikmaz. birincisi, bu gazeteciyi savundugum yok, ama dedikleri dogru, tabi kimin hangi bayraga hizmet ettigini bilemeyiz, ama belki bu gazeteci de iftiraya kurban gitti, belki bu da PKK li. bunu sadece Allah ve olayin icindekiler bilir. Ama bildigim ve hepimizin bildigi bir sey var, kendi vatanimiz gercekten somuruluyor ve boylece devam edecek galiba. ben bu yaziyi mail box umda ne kadar kisi varsa gonderdim, siz de gonderin bence. tabi gondermek ne yi degistirir bilmem ama ne kadar cok kisi okursa, o kadar cok kisinin milliyetcilik duygularinin kabaracagina inaniyorum.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukaridaki yaziya ek dir,

unutmayin ki, en buyuk yanginlar bile ufacik bir kivilcimla baslayabilir.