Lutfen yardim

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2007 mode corsa d aracim var...bir turlu cozemedigmz bi problemim var ..aracimin radyo cd calari ile aracdaki kucuk ekran arasinda baglanti yok yani hangi sarki caldigi filan gostermiyo ,direksiyon uzerindek tuslarin hic biri calismiyor , radyo uzerindeki lambalar yanmiyor bide arabanin anahtari cikarildimi otomatik olarak kapanmasi gereken radyo kapanmiyor butun arizalar ayni anda oldu.bi kac elektrikciye goturdum fikir yurutemediler..bu sorun beni aracdan sogutuyor..daha once ayni sorunla.karsilasanlari gordum ancak hic biri cozum yazmamis...cozum icin fikri olanlar varsa sevinirim ...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle radyonuzun fotoğrafını bizimle paylaşırmısınız. Bu sanki sonradan başka bir sistem takılan ürünün uyumsuzluğu gibi geliyor bana.

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam radyo orjinal corsanin kendi radyosu ..sorunlarin hepsi ayni anda tik diye oldu...direksiyon icindeki sinyal kollarinin takili oldugu cim modulu varmis ondan kaynakli bi problem diyenler oldu..bizim.araclarda cim modulu yok diyenler oldu..isi bilen eleman bulmakda zor...bir kac elektrikciye gittim sigortalari kontrol ediyorlar bise yok diyorlar.

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatta ben cikma radyo buldum acaba sorun radyo calardami die sokup taktim ayni sorunlar devam etti yani radyo da saglam problem ordan kaynakli degil...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bu durumda, şüpheli direksiyon içersinde ki sarmal şerit olabilir. Çünkü direksiyon üzerinde ki tuşlarda çalışmıyor demiştiniz. Teyp ile ekran arasında direkt bir bağlantı varmıdır bilemiyorum. Açıkcası bu işi vakti olan sağlam bir usta çözecektir...

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet butun mesele bu ustayi bulmakta....simdi radyoya takilan soketteki delikleri kontrol ettim sadexe bir tanesinde lamba yandi bu da radyonun sorunsuz calismasina vesile oluyor muhtemelen oteki delikteki kablolar isde biri direksiyon tuslari biri ekrana filan gidiyordur ama hic birinde sinyal yok...bu kablolarin kaynagi neresi ise sorun orada bence ....hepsi birden aniden gittigi icinde sorun basit bir lehim islemi filsn ile halolacak bi sorun ama isde kim yaoacak nereye ne islem yapacak bilemedik....usb girisli bi panel.aldim aux kablosuna takip ordan isimi halledeyim die ama direksiyon uzerindeki tuslar calismayinca aux a da gecemiyom...bir iki ustaya daha daniscam gene olmadi opel.dosyasini kapatacam artik...basit bi sorub ama aracdan keyif almayi engelliyor arabadan sogutuyor insani...baska bi forumda ayni sorunlarla karsilasan biri de yardim istemis ama nasil sorunun cozuldugunu yazmamis ...be yazsana kardesim ...

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model corsa d kasalarda cim modulu varmi ?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Teybi sökün ve aküyü çıkarıp 10 dakika bekleyip aküyü takin ama teybi çıkarın takmayın kontağı bir iki defa mars hazır konuma alıp kapayın en sonunda çalıştırın bir deneyin