Necvox tv sorunu

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Denedim denedim. Ankaranın merkezinde araç duruyorkende denedim. Sonuç alamadım, acaba servise baktırsam mı?
anten bağlantısı kontrol edilebilir. tuner arızalı olabilir. servisin görmesi iyi olur tabi.

lord276

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş tv ye girdiğinde ekranın herhangi bir yerine tıkla tıklayınca ekranda scan turşu çıkacak %100 taramayı tamamlaması bekle tarama işlemi bittikten sonra yayınları kaydetmiş olacak azda olsa çeken bir kanalda tekrardan ekranda herhangi bir yere tıkla ve sound butonu olucak görüntü netleşene kadar sound seçenekleri değiştir her şehirde farklı sounda çalışıyor mesela ben uşaktayım uşak bg bandında çalışıyor bir dene olmassa ben senin için en kısa zamanda video çeker atarım yada olmadı özelden numaranı o şekildede yardımcı olmaya çalışırım

KAAN10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu necvox yüzünden araçtan soğudum radyosu düzgün çekmez ekrenın dokunmatiği güzel değil radyo çekse bile ses ya cızırtılı yada bozuk çıkıyor sıfır aracım 2.000 tl ye serviste takdırdım para çöpe gitti

ceramos48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş tv ye girdiğinde ekranın herhangi bir yerine tıkla tıklayınca ekranda scan turşu çıkacak %100 taramayı tamamlaması bekle tarama işlemi bittikten sonra yayınları kaydetmiş olacak azda olsa çeken bir kanalda tekrardan ekranda herhangi bir yere tıkla ve sound butonu olucak görüntü netleşene kadar sound seçenekleri değiştir her şehirde farklı sounda çalışıyor mesela ben uşaktayım uşak bg bandında çalışıyor bir dene olmassa ben senin için en kısa zamanda video çeker atarım yada olmadı özelden numaranı o şekildede yardımcı olmaya çalışırım

ustam denedim ama olmadı video atarsanız çok sevinirim.