izmirin en gözde aracı..

love_boy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarım bu araç çok sevdiğimiz bizim foruma üye olan bir abimizin arabası..şu anda bu konuda yapılan araçlar arasında tek olarak gösteriliyor..sizlerin yorumu nasıl olcak acaba...size tek tavsiyem bu arabayı kesinlikle yakından görmenizdir..aracın jantları 20" lexani modeli olup 4 tekerde total 4000 ile 5000 avro arasıdır.. ;);)
astrafd5.jpg

astra1ce4.jpg

astra2fx0.jpg

astra3bf6.jpg

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bunu biliyorum gördüm bir kaç kez... Benim modifiye anlayışım sadelikten yanadır ancak bu aracın başka bir havası var ve arkasında gerçekten işçilik var ve takdiri hakediyor. Kapak otomobili zaten... Yalılı sanırım kendisi ?

love_boy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TWINPORT' Alıntı:
evet bunu biliyorum gördüm bir kaç kez... Benim modifiye anlayışım sadelikten yanadır ancak bu aracın başka bir havası var ve arkasında gerçekten işçilik var ve takdiri hakediyor. Kapak otomobili zaten... Yalılı sanırım kendisi ?

evet arkadaşım haklısın kendisi yalı tarafında oturuyor..vede araba zaten bir dergiye kapak oldu...çok süper bi araç gerçekten çok vede benzinli değil bu alet 1,7 cdti motora sahip...vede içinde çok güzel bir müzik tesisatı var bir tane buna benzer bir astra var yanlı airbrush lı değil yanlış hatırlamıyorsam onunda fotolarını koyarsam daha hoş bir görüntü olucaktır..o araç ise sadece müzik sistemine yüklenilmiş bir araçtır...

TRABZON drift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi araba süper vallaa

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saygı duymak lazım.işcilik var.Ama ben bu tarz modifiye ye sıcak değilim.Sadece ilginç benim için.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
araba oldukça güzel de keşke teker ver arka tarafa gösterilen zahmet ön ve yana taraflarda da olsaydı bütünüye show aracı olurdu...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim hoşuma gitmedi açıkcası biraz eksik kalmıs,arka taraftansa sadece yanları çamurluk,kapılar fln olsa daha güzel olurdu.

love_boy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarım buda bahsettiğim diğer astra..sadece müzik sistemine yüklenilmiştir..işte resimleri bu araçta izmirdedir...
astrauq1.jpg

astra1bm9.jpg

astra2rq6.jpg

astra3zc8.jpg

astra4yx3.jpg

astra5ln4.jpg

astra6ve6.jpg

astra7li0.jpg

astra8ha2.jpg

love_boy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada sölemeyi unuttum..müzik tesisatı dolayısı ile arka koltuklar iptal edilmiştir..arka kapılar çalışır durumdadır..araba coupe gibi ayni.. ;);)

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. ci astra cok daha cekici olmus