Yetkili Sevisler Haricinde Oto Sanailerinde Bir Tamirciye Gittinizmi?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem muhabbet oluyor hemde bişiyler ögreniyorsun benzin filitresini ön balataları artık evin önünde bile degiştire bilirim bilmedigim bi sistemdi bu motorlar en azından çalışma pernsibi hakkında bilgi edindim usta cevap verirkende yüzüme bakarak söylüyo arkası dönük degil...

servisten bi kumanda pilini alman 10 15 dakka sürüyo fiş alıyosun vezneye gidip para yatırıyorsun faturanla tekrar yedek parçaya geliyosun araba alırken bu dakar ugraştırmıyolar oturdugun yerde arac sahibi oluyosun ama sonra

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arakadaşlar bende erpaşı tavsiye edyim size. burun gelin . pişman olmazsınız

sırf senile tanışmak için geliriz valla çok met ettin şu erpaşı

görelim bi adını ve konumunuda yazarsan gelince bula bilelim seni.

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekarizma' Alıntı:
İst. bilmiyorum ama Konya'nın yetkili servisine aklı olan götürmez. Benim aracımda hararet problemi vardı, tamam yaptık dediler yarım saat sonra araba radyatörü patlattım. Sanayi en iyisi abi. Ne kadar teknoloji kullanamasalarda onlardaki bilgi hiçbir yerde yok. Servis konusunda benim ağzım çok yandı.Konya'da aklı olan gitmez servise.Şimdi sanayi de bir usta var onunla çalışıyorum kafam da cebimde rahat oluyor...

ŞU Tamircinin adresini verebilirmisin? ihtiyaç olursa oraya gidelim. servis benim kafama hiç bir zaman yatmadı zaten..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yetkili servis nedir??( yanlısım varsa duzeltın) bı takım cebı paralı kısılerın sagdan soldan topladıgı elemanların toplu halde calısmasıdır!! ha ıyı olanlarınında hakkını yemeyelım.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
abi yetkili servis nedir??( yanlısım varsa duzeltın) bı takım cebı paralı kısılerın sagdan soldan topladıgı elemanların toplu halde calısmasıdır!! ha ıyı olanlarınında hakkını yemeyelım.

arabayı satana kadar kampanyalar yapan sattıktan sonrada
markayı yıpratan sahibini arabasından soğutan büyük görünümlü
ama beceriksiz yerlere yetkili servis deniyo