Opel Corsa 2007 1.3 Essentia Jant Seçimi

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Aracım henüz 4 günlük :rolleyes:

Orjinal jantlar üstünde, ben beyaz olan aracıma siyah güzel bir jant takmak istiyorum, fakat aracımın bijon ve lastik ebatları hakkında bir bilgim yok..

Hangi jantları önerirsiniz, jant nerelerden alınabilir, olabilecek en büyük jant kaç inch'tir aracıma?

Teşekkürler, hayırlı akşamlar :dinle:

Son düzenleme:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bijon ölçüsü 4x100 diğer bilgileri bilmiyorum ama :)

Bende yinede çerçevesi açık renk olan bir jant bakın derim ama Corsa D için O.Z. Ultraleggera +10 oluyor ;) :)

Ben Corsa ya jant takacak olsaydım

fake_kopiecoeh.jpg

img4153om.jpg

black17hm1.jpg

scaled.php

Bu 3 janttan birini takardım. 17'' jant corsa için yeterli olur ama mutlaka arabanın yere basılması gerekir :)

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam ilk resme hayran kaldım.. Aynı janttan istiyorum :)) Bir de bizim burada tümsek çok, arabayı alçaltalım fakat ne kadar alçalacak :dil:

++ Son resimdeki kırmızı Corsa'daki tampon harika, nasıl bulunabilir :rolleyes:

feiter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bijon ölçüsü 4x100 diğer bilgileri bilmiyorum ama :)

Bende yinede çerçevesi açık renk olan bir jant bakın derim ama Corsa D için O.Z. Ultraleggera +10 oluyor ;) :)

Ben Corsa ya jant takacak olsaydım

fake_kopiecoeh.jpg

img4153om.jpg

black17hm1.jpg

scaled.php

Bu 3 janttan birini takardım. 17'' jant corsa için yeterli olur ama mutlaka arabanın yere basılması gerekir :)

Dostum konuyu boşama sana soracaklarım var!! :dil: :)

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstteki fotoğraftta bulunan siyah jant çok tatlı ya, markası ve nereden bulabileceğim konusunda bana yardımcı olabilecek var mı? fiyat olarakta yaklaşık olarak belirtilseniz sevinirim.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 arabaya 17 jant koyarsanız çok hantallaşır ki alcağınız jant replica olacağından dolayı isyan ettirecek size. ideali 16" bence.

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 arabaya 17 jant koyarsanız çok hantallaşır ki alcağınız jant replica olacağından dolayı isyan ettirecek size. ideali 16" bence.

Ayni fikirdeyim .. Araciniz muhtemelen 15inc , siz 17inc jant takarsaniz araciniz hem hantallasacak hemde sollamalarda mesafeniz ve cekisiniz artacak.. yakit tuketimide artacak tabiki.. 16inc sizin icin en ideali olacaktir... Bende jant takmayi dusunuyorum aracima , fikir olarak opc jantlari benim daha cok hosuma gidiyor.. :cool::cool: