New Corsa C'MON :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhan1507

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mematibaş' Alıntı:
arkiler,opel ile pejo kıyası olurmu hiçç.yeni corsa, 207 yi bırak 307 den bile çok daha kaliteli bir araçtırrr.Herşeyden önce biri alman diğeri????
Herzaman heryerde en iyi arabalar alman arabaları olmuşturr

arkadaşım pejo daha avantajlı ... özellikle 207 donanım olarak corsa dan iyi.. opel her şeyi opsiyonel sunuyor..

arka camlar otomatik değil..

opel corsa nın cosmo modeli ile pejo 207 nin premium modellerinin teknik ve donanım olarak standart özelliklerini incelemeni istiyorum.. fiyat farkında ople 1000 ytl civarı pahalı fakat pejo 207 daha özellikli duruyor..

gokhan1507

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
bu sitede yeni corsayı alan ilk ben olacam sanırım. ben arabayı kullanamadım test aracı ortalarda yoktu bekleyemedim ama arabaya bindiğimde aracın iç tasarımı çok hoşuma gitti. Haa bu arada renkli ekran yok yaw o sadece avrupada var :) evet benide en çok rahatsız eden şey ise arka camların otomatik olmaması.

cosmo modelinde renkli ekranın olması gerekiyor.. fakat tüm seçeneklerde arka camlar otomatik değil..

siz hangisini aldınız cosmo enjoy sport essentia ?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verebileceğim max parayı verip essentia alabildim ancak. Amacım 2.el almaktı bu yeni corsaları görünce caydım 0 olur hem dedim, hemde az yakacak 1.3 :)

gokhan1507

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
verebileceğim max parayı verip essentia alabildim ancak. Amacım 2.el almaktı bu yeni corsaları görünce caydım 0 olur hem dedim, hemde az yakacak 1.3 :)
cosmo modellerinde renkli ekran olması gerekiyor fakat essentia larda yok..

arka kapıların camlarını otomatiğe çeviriyorlar mı peki?

şimdiden hayırlı olsun resimlerini bekliyoruz..

essentia larda dijital bilgi akranı var fakat cosmolarda dijital bilgi ekranı yerine grafik bilgi ekranı var yani tahminimce cosmo larda renli ekran var...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gokhan bende baktım cosmolarda dijital bilgi ekranı değilde grafik bilgi ekranı var. sanırım senin dediğin gibi renkli ekran onlar. gittiğim yerde cosmo modeli yoktu zaten bi tek essentia ya bindim.arka camlar sanırım tüm paketlerde elektrikli değil (cosmo yu bilmiyorum) :( çok üzücü birşey bence bu opelin böyle bir ayrıntıya önem vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Arabayı aldığımda ilk işim resimlerini çekip foruma koymak ve size izlenimlerimi aktarmak. Arabayı ayın 20sinde almış olacağım. Teslim almayacam ama sadece anlaşma yapılacak çünkü renk seçeneklerini ancak o gün görebilecem.

Bu arada aklıma gelmişken size bir soru sorayim bu arabayı bana teslim etmeleri ne kadar sürer? plaka, vergi işleri filan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...