Yeni civic mi yoksa 1.3 cdti?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dasdaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kafaı yemek uzereım bi yeni civicte kesin karar kılıyorum bi bakmısım ertesi gun yuzde yuz astra dizel diyorum ikisi hemen hemen aynı fiyat sayılır (baz modelleri)

bende opel senator var 3,0 i cd :D :D ne alırsam alıyım onun kalitesini surus keyfini yakalayamayacağımı biliyorum satar satmaz ama 200 kusur beygiri de beslemek zor beea.. : (( ikisinden birini alıcam taliplilere duyurulur :)

yok esp miş kalkıs ta yardım ediomus bos bunlar bı ton kullanımı gereksiz teknoloji var bence onemlileri de var tabi bu yuzden ikisinde de baz!!!

civic secme amacım hersey var aracta en baz modelinde bile, ve tabiyki 125 beygir beslemesi:good: içinin guzelliğide işçiliğide ayrı bide 125 hp ye gore cok yakmıor sanki? hesaplarıma bilen arkadaslar sehir içinde ne kadar yaktığını soyleyebilirler mi(gercek deneyımle)

astra daki amacım sadece dizel olması ve seklı daha hos

bide essentia alıcam ben alırsam essentianın gorunum acısından njoy il farkları ne (dıs) njoy için biraz daha alcak die duymustumbi farklarını koyucak sekilde kac resim de atsanız sevinirm

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abıcım bence sen cıvıc al gercekten hoş bır araba 1.3 opelı tavsıye etmeme sebebım sen psıkolojık olarak yıkılırsın cunkı cekıs cok zayıf atıklık turbo acınca baslıyor sende senator şöföruymussun anla artık!:D

dasdaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 benzinliyle test surusu yaptım ve halıyle nie bu araba gitmiyo dedim
dizel alıcaksam gucu o kadar da onemsemiyorum ekonomi daha onemli su gunlerde

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen katılıyorum ekonomi ekonomi ekonomi araba dediğin bence az benzinle çok yol alacak sahibinin cebini yakmayacak yeni civic i kullanmadım ama tip olarak hiç hoş bi araba değil içine zaten hiç bişey demiyorum tamamen bi hayal kırıklığı işçilik ve malzeme kalitesi olarakta astra nın kalitesini tutmayacağına eminim sonuçta astra alman arabası ben olsam hiç düşünmeden opel i alırım yani ama essentia değil tabiki njoy yada cosmo çünkü essentia da sis farı alaminyum alaşım jant gövde rengi kapı çıtaları filan yok

dasdaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece bunlar için o kadar fark vermek pek mantıklı gelmiyor metalik renk olsun direksiyoondan kumanda olsun yeter ilerde jantları değiştirim heralde 17 inch alırım gibime geliyor

dasdaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanın kanında ikiside yuzde elli elli olunca neyapacağını bilemiyor işte

civic mi yolu daha iyi tutuyor astra mı
hangisi daha az sorun cıkarır
bakıma girince hangisi acıtır
ilerde hangisi daha cok değer kaybeder
hangisinin surus keyfi daha iyi..........

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dasdaff, ben olsam senatorumu satmam sıralı gaz takıp binerim

eger illa 0 bişeyler istiyorsan da astrayı tercih et. o yumurta kılıklı arabaya prim verme.nasıl olsa tüm diger japonlar gibi 2 sene sonra fıslayacak.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlla 0 olacak takıntın yok ise az kilometre yapmış 2005 model bi Astra 1.7 Cdti al.Hem Astra olsun, hem performanstan ödün verme hem de ekonomiden...

jordan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangisine karar verdiysen onu al ikiside iyi araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...