Opel Corsa D aracina Teyp Takan varmi?

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel corsa D ' teyp Deyiştircem iç aksamda normalde orjinal 'ciyim ama tesisat'im için profesyonel bi teyp gerekiyor normal teyp'den istediğim sesi alamiyorum . Orjinal gibi bi teyp yapan varmi aramizda bi resimle bilgilendirirseniz sevinirim

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal gini teyp yapan derken takacağın teyp dd mi olucak yalnızca teyp mi yani ekranlılardan mı koyacaksın? yok ekranlı koymayacağım dersen zaten teyp için internette std çerçeveler satıyor onlardan kullanırsın ama ara aparata uygun teyp bak yoksa direksiyon kumandalarını kullanamassın.. onun dışında bir çok prof tesisat yerleri zaten teyp için çerçeve dizaynı yapıyorlar

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal gini teyp yapan derken takacağın teyp dd mi olucak yalnızca teyp mi yani ekranlılardan mı koyacaksın? yok ekranlı koymayacağım dersen zaten teyp için internette std çerçeveler satıyor onlardan kullanırsın ama ara aparata uygun teyp bak yoksa direksiyon kumandalarını kullanamassın.. onun dışında bir çok prof tesisat yerleri zaten teyp için çerçeve dizaynı yapıyorlar

Aslinda teyp istiyorum ekran deyil ekranin kalitesini flan sevmiyorum ben cok kolpa duruyor ekran flan .s benim gorusum. Orjinal gibi derken oraya takinca siritmasini istemiyorum

Benim zaten tesisat varya ayni yaptirdigim yere gidicem onlar isten anliyo ara aparti ayri satiyolar diye biliyorum bana anlatmisti.yapan birini falan gorsem teyp nasil duruyor fikir edinirim onun icin hemen yaptirmak istemiyorum

Yapan bi arkadas varsa resim atsin .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pioneer avh-2550bt kullanıyorum 500tlye aldım bide geri görüş bağlattım süper oldu teyb yerine bunu öneririm hemde kameran olur bide telefonla görüşmeni sağlıyo ben cok memnunum burak senin ses uniten içinde en az 350-400tllikk bir teybe gerek var bence

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta tesısatın nasıl bısey kı ıstedıgın sesı vermıyo cıkısa donusturucu takılıyor onla anfı gırısı yapılıp cok guzel ses alınabılıyor..
2. bı secenekte opel ın orjınal cdc40 opera ses sıstemının teyıbını kullanabılırsın benım aracımda var orjınal olarak cok guzel ses verıyor uzerındekı ıslemcı dıjıtal yanı o dıger teypler gıbı bı ton cıkısı felan var bı arastır ayrıcada 6 lı mp3 çalabılıyor teyp..

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pioneer avh-2550bt kullanıyorum 500tlye aldım bide geri görüş bağlattım süper oldu teyb yerine bunu öneririm hemde kameran olur bide telefonla görüşmeni sağlıyo ben cok memnunum burak senin ses uniten içinde en az 350-400tllikk bir teybe gerek var bence

Ozan abi bana para sorun deyil benim sorunum orjinal bi goruntu olsun ses kaliteli olsun . Ama en onemlisi teyp i takinca orda ayri bi dünya gibi olmasin .s bizim saat ve teyp frekanslarini gosterdigi ekran yerine guzelbisey olabilir mi diye dusunuyorum .s

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta o zaman opera al derım orjınal opel teyp ı goruntude hıc degısmez ve superde ses alırsın..

htdincer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 corsa D ana ünitesine 2xp1222 ve 1201.1 ile sürdüm ses gayet iyi millet yutkunmak için camdan başını çıkarıyordu sql birşeyler yapıcaksan mecburen ana üniten değişmeli spl ise problem yok..