opel kadett yorumu olan???

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kimseyi sıkmadan sorularıma devam etmek istiyorum :)
1.3 karbüratörlü olanlar 4 vitesmiş,ben hiç 4 vites araba kullanmadım.yani hızlanıp 80 i geçince araba 5. vites isterse ne yapacağız :)???
vites aralıkları uzun mu tutulmuş acaba?
çekişi nasıldır?
beygiri kaçtır?
(bursadaki station wagon 1.3 87 model kadett için bu sorular)

Ben de 3 ileri vitesli araç var :D. Vites sayısı azaldıkca doğal olarak vites araları uzar, araç düşük hızlarda düşük vites kullandığı için yakıt tüketimi özellikle şehiriçi tüketimleri biraz daha fazla olur ama büyük viteste sorun olmaz. 4 vitesli araçlarda fazla bir şey fark etmez, malüm 5 nci vitesler tamamen ekonomi amaçlıdır.

Falcao

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1.8 kadet kullamistim ilk arabamdi bnde hizli degildi ama ölü olmasa demekki baya iyi gidicek 87 modeldi ilk göz ağrısı. .. saygilar

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:maden:
:maden:
Broadway'lerinde pek temizi kaldı diyemeyiz sanırım:) şahsen ben 89 kadett le 93 broadway'i değişmem kesinlikle. Karbratör takozu sık arıza yapar motoru yıkarsın ogün çalışmaz 1 hafta tekler:) fren desen tutsada araba durmaz. Gazlı araçlar çalışsın diye baya uğraştırır. Ön takım malzemeleri var piyasada ama kısa süreli tamiraatlar olur her sene ön takım bozar. Konforu zaten kadett'e göre düşüktür.
Ama piyasası var. Kolay satılır. Alınır eşek gibi binilir satılırken zarar edilmez.
Opel mi:)??
-Tutkudur opel. Tüm opel modellerini ezbere bilmektir:) arada monzayı google dan aratmak , arada senatör videolarını youtube dan izlemektir.
-kadett başkadır ama o hastalık yapar. Alınca satamazsın. Seversen başka arabada hep ararsın. Benim gibi 2350 ye 2007 de alıp bugüne kadar 15000 harcamaktır:) sıfır araba alıp haftasonları kadett e binmektir:) kadett i için kapalı garaj tutmaktır:) en iyi ustaları araştırmak, kırılan gsi stop'unu almanyadan ısmarlamaltır:)Bağımlılık yapacağı için dikkatli olmak gerekir almadan önce.:rakir:
ARKADAŞ İYİ ÖZETLEMİŞSİN AMA PROFİLDE CORSA NABIYO :maden:

alpayyorganci@gmail.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar,
kadett c coupe 1900 arıyorum,duyan gören varsa lutfen bilgilendirin,teşekkür ederim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kadett C, üstelik de cupe. Süper bir seçim ama bulması çok zor.