opel vectra b 2.5 cdx parça

intaland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba , 1997 opel vectra cdx 2.5 manuel araç sahıbıyım aracımla ilgili bir kaç parça ihtiyacım var yardımcı olucak arkadasıma sımdıden tesekkur ederım sağ kapı merkezi kilit arıyorum , sol arka bagaj yayı arıyorum kmh olarak gösteren pixelleri düzgün yol bilgisayarı arıyorum sol arka stop farlarının bagaj kısmındaki içindeki koruma kapak arıyorum bagajı actıgımda lambalar dısarıda duruyor bagaj yayı kırılınca onu parcalamıs birde sunroof içindekı plastık perde ufacık bır cukurda tavan cok ses verıyor acaba köpük felan mı kestırsem bunun pratık çözümünü bilen varsa paylasırsa sevınırım bildiğim kadarı ıle vectra b lerın kilitleri tamır olmuyor dırek yenısını alıyorsun galıba acılmıyor dıye bılıyorum şimdiden teşekkürler

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
vectra b lerın kılıtlerı tamır olur kapı ıcı kızakları tamır olur ayrıca pıyasada satılan bırebır uyumlu kılıt motorları var sıfır olarak onlarıda kullanabılırsın tamır cokda tatmın etmeyebılır km ıcın pıxsell gosterge ısıkları eksıkse tamırı mumkundur yenısı zaten cok paraya patlayacaktır
bunları ankarada bulmak gerceklestırmek mumkun bulundugun ılı bılmıyorum