Opel Vectra C 2005 Comfort park sensörü takılması...

msgalantus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğiniz üzere Opel Vectra C Comfort modelinin tek eksiğidir park sensörü... Hele ki bir üst modelinde hem önde hem arkada olduğunu düşünürsek böylesine konforu standart olarak sunan vectranın sadece arkaya orjinalini standart olarak koyması çok daha mükemmel olurdu... şimdi gelelim konumuza...
Ben park konusunda herhangi bir sorun yaşamasamda gerek ailem gerekse diğer kişiler park sorunu yaşıyorlar. tamponu deldirmek istemediğimden bugüne kadar taktırmadım. ufak tefek sürtmeler artık çoğaldığı için taktırmak zorundayım. görüntü kirliliği istemediğim için içeride de dandik ışıklı bir ekran istemiyorum. elegance modelinde olan bu park sensörünü acaba serviste yol bilgisayarınına dahil ettirebilir miyiz? geri vitese taktığımda görüntü sembolik olarak yol bilgisayarında çıksa daha mükemmel olmazmı?? ( geri görüş kamerasından bahsetmiyorum)
Bu işlemi yaptıran ya da bu konuda teknik olarak bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olsun... ya da daha şık bir park sensörü varsa onu da değerlendirebilirim. Şimdiden herkese teşekkürler..

msgalantus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araştırdığım kadarıyla comfort modelinde daha önce park sensörü opsiyonel olarak sunuluyormuş. Opsiyonel olarak sunulduğuna göre sonradan da eklenmesi mümkün olabilir. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...