Opel vectra cdx 2.5 v6 97 model

intaland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 97 model opel vectra 2.5 v6 cdx aracım var üzerindeki orjinal teyp bozuldu elımde cd çalar vardı onu taktım dogal olarak direksiyondakı kumandalar iptal oldu acaba dıyorum elınde orjinal teyp ı olan varmıdır bır köseye atmıstır belkı makul bır bedel karsılıgı alabılırımde varsa bır cdx hayır sever memnun olurum bıktım cd calarlardan kaset takılacam nostaljı yapıcam :):hıh:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kasetçalar var ama direksiyondan kumanda olayı çalışmaz car300 çünkü... direksiyondan kumanda olayı çalışsın istiyorsan car400 bulman lazım... 50 liraya satıyorum ben...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende var ama satmam

alınık ilanlarını kontrol ettınızmı satan arkadaslar vardı

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bende car-400 var aux girişide var istersen pm atabilirsin?

intaland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar tesekkur ederım eşim pionner teyp almıs onu kullanacaz 6050 deh :) gene yattı benım orjinal hayali sagolun yardımlarınız ıcın :)

kadir uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabamldaki cd calarda bozulmuştu arabamın orjinalı bozulmasın diye bir dünya yer gezdim araştırmım ama bulamadım. yenisini taktırmayada gönlüm razı gelmedi. tokat ta cem elektronik var çocuklar çok yetenekli tamir etti .. hiç bi sıkıntım yok.. ee tabii işçilik oldugu için bi sıfır cd calar parası veriyosunuz.. 80 tl ödedim helali hoş olsun.