Opel zafira 2,0 dti 2001 74 kw

opel zafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm millet benim sorunum bende 2001 opel zafira var 74 kw sorun sabah arabayi calistirmaya cvardigimda kontagi ceviriyorum ve bekliyorum butun isiklar sonsun ve isiklar sondukten sonra masa basiyorum ve biraz hirhir lamadn sonra calisiyor ve arabama binip 500 metre gittikten sonra dukkana variyorum istop ediyorum 5 10 dakika sonra geliyorum ve tekrar masa basiyorum bazen almiyor ve bazende cok gec aliyor sizce bunun sorunu nelerdir bu arada isiticilari daha 1 gun once opel servisi degistirdi yani orjinal parca attilar yardimlarinizi bekliyorum ve bilgisayar kontrolunda sifir hata veriyor araba

opel zafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimsede cevap yazmiyor fazla neden ki kimsede bu sorun yok dememk ki

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda usta ne arar?

millet bilmiyorki yorum yazmiyor..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temperatur sensoru olabilir...hata vermez

mustafaata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında aracınız hakkında daha fazla bilgi verseydiniz iyi olurdu herneyse ben ucuzdan pahalıya yapılacakları sıralayım, aracınızın mazot ve hava filitrelerini kontrol ettirin ayrıca aracı çalıştırıp gittiğiniz mesafe oldukça kısa bu süre zarfında akü yeterince şarj edilmiyor olabilir araçlar ilk çalıştırmada oldukça fazla akım çekerler akünüzünde ömrü doluyor ise bu mesafede dediğim gibi yeterince şarj edilmiyor olabilir, akü ve şarj dinamosunun da kontrollerini yaptırın. mazot pompasında problem olsa size çekiş düşüklüğü ve stop etme ve geç marş alma olarak yansıyacaktır ancak sizde geç marş alma dışındakiler yok o yüzden buna ihtimal vermiyorum. ısıtıcıları kontrol ettirip mi değiştirdiniz zira 12 derecenin alltında ısıtma bujileri çalışmıyor. ayrıca aracınızda kurum olup olmadığıda kontrol edilmelidir.

küpeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geri dönüş hortumlarını kontrol ettirin

opel zafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadas o saydiklarini burda kontrole gotursen arabanin fiyatini gecer sanirsam